Wpis z mikrobloga

@pieczk: no i ma rację, ostatnio jechałem z Warszawy do Poznania i spóźniłem się 1,5 godziny, bo ktoś jest atencyjnym samobójcą

Co najlepsze, pociąg który w niego przywalił czekał chyba 5 godzin, więc i tak byłem w lepszej pozycji ¯\_(ツ)_/¯ Wyobraź sobie, że jedziesz na ważne spotkanie i będziesz mieć jeszcze 3-4 godziny zapasu. A ch*ja. Przez jednego samobójce ktoś może nie domknąć deala, albo po prostu może być wyj3bany z
@Springfield: Narzucasz mi swoje normy społeczne. To, że ty zostałeś wychowany w taki sposób, a nie inny to tylko i wyłącznie twój problem, ja z tym nie chcę mieć nic wspólnego.

Radziłbym się zastanowić nad sobą, bo #!$%@? się ludziom w życie, więc z całą stanowczością mogę stwierdzić, że większym rakiem dla społeczeństwa jesteś ty, a nie ja.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ItsyBitsyPajonk: nie #!$%@? się nikomu w życie i nie narzucam norm społecznych, mówię tylko jak myśli zdrowy psychicznie człowiek który odczuwa pełne spektrum emocji a nie wykopowe edgy jednostki owiane mistycznym chłodem, uwypuklam patologie w Twoim obszarze w mózgu odpowiadającym za inteligencje emocjonalną i umiejętność współczucia ale na tle wykopu to niczym się nie różnisz bo tutaj obowiązuje ruch lewo-półkulowy.
@Springfield: Cholera! Przepraszam trupa, że moje problemy są ważniejsze od niego problemów xD Ten człowiek do niczego już się nie przyda, moje bycie, albo niebycie w miejscu X przyda się firmie i jednocześnie mi.
Polecam poczytać Cnotę Egoizmu jak już tak polecasz książki. Co mnie obchodzi to czy osoba, której nawet nie znałem i nie poznałem nie żyje?

Tak z ciekawości, codziennie rano wstajesz i płaczesz ile ludzi umarło tej nocy