Wpis z mikrobloga

Często pytacie o kupno iPhone z Allegro, bardzo często pojawia się sprzedawca luxtrade, właśnie kupiłem od nich iPhone 11 Pro Max 256GB
Jak myślicie deklaracja sprzedawcy jest prawdziwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za jakies 2 dni na tagu #iphone pojawi się szersza informacja, pewnie jakieś wideo wpadnie, gdzie zobaczycie co dostaniecie za 2700 cebulionów

Link do już zakończonej sprzedaży - 50 osób dokonało zakupu
https://allegro.pl/oferta/iphone-11-pro-max-256gb-wybor-kolorow-klasa-a-11192966812

#allegro #apple #smartfon
Pan_Slon - Często pytacie o kupno iPhone z Allegro, bardzo często pojawia się sprzeda...

źródło: comment_1671353917XdySm0lnmLXAGWonVJ8fUL.jpg

Pobierz
  • 72
@Pan_Slon: są git, ja brałem u nich apple watcha w tym najlepszym stanie i faktycznie był jak nowy i bateria miała 100%. Tyle że ja pojechałem do nich do pszczyny do siedziby bo miałem całe 30km xD Szwagier brał u nich jakiegoś samsunga i też bardzo zadowolony ale różnie może być
@Pan_Slon: Wiesz że to będzie odnowiona używka? XD 3 generacje telefonów już wyszły a ty nowego 11 pro kupujesz XD w ciągu ostatniego pół roku kupiłem rodzinie na święta 5 używanych ale dosłownie w stanie idealnym, nawet jednej ryski nigdzie, 2x 12 mini 13 pro i 2x 12 pro max mini za 1600 każdy, 13 pro za 2600, a 12 pro max jeden za 1800 a drugi za 2200 w każdym
@Pan_Slon: Bo bo kto kupuje nie aktualnego iphone jako „nowy” xd bierze się od prywatnego kogoś z olx i to najlepsza opcja te 11 są tak odleżane i przeruchane ze szkoda gadać