Wpis z mikrobloga

Często pytacie o kupno iPhone z Allegro, bardzo często pojawia się sprzedawca luxtrade, właśnie kupiłem od nich iPhone 11 Pro Max 256GB
Jak myślicie deklaracja sprzedawcy jest prawdziwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za jakies 2 dni na tagu #iphone pojawi się szersza informacja, pewnie jakieś wideo wpadnie, gdzie zobaczycie co dostaniecie za 2700 cebulionów

Link do już zakończonej sprzedaży - 50 osób dokonało zakupu
https://allegro.pl/oferta/iphone-11-pro-max-256gb-wybor-kolorow-klasa-a-11192966812

#allegro #apple #smartfon
Pan_Slon - Często pytacie o kupno iPhone z Allegro, bardzo często pojawia się sprzeda...

źródło: comment_1671353917XdySm0lnmLXAGWonVJ8fUL.jpg

Pobierz
  • 72
@Pan_Slon: Nie jest to chyba już tajemnicą w 2022. Są to telefony naprawiane, zazwyczaj wymieniany wyświetlacz lub komponenty w środku, stąd niższa cena. Biorąc klasę A/A+ telefon nie powinien się dla użytkownika różnić od nowego, sam takiego zakupiłem i śmiga już ponad 4 lata (IP8). Mój egzemplarz z zewnątrz był perfekt, w środku nie wiadomo, nigdy go nie otworzyłem.
@Pan_Slon: Ja kupiłam używany ip7 na allegro od firmy, która się zajmuje odnawianiem i był spoko. Oryginalny, nic nie było zablokowane, bateria ok, tylko tyle, że obudowa podrapana, ale o tym wspominali w opisie i zresztą ja i tak noszę w etui. Brałam od Apple—Shop.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pan_Slon: ja bym takich ryzykownych zakupów nie uskuteczniał dla znaczka Apple. Kupiłem pixela 6a funkiel nówkę za połowę tej kwoty który robi podobne zdjęcia bo sam testowałem i chodzi tak samo podobnie no ale kupujcie tam składaki z logiem Apple hehe
@Pan_Slon: Aż ciekawy jestem. Jakieś 2-3 lata temu kupiłem tam Xa. Powystawowego, wszystko sprawne, czyściutkie, bateria ~93%. Zgodnie z opisem. No chyba, że nie potrafię ocenić.
Coś tam ze sprzedawcą poszło nie tak w międzyczasie ?