Wpis z mikrobloga

@KLM13: Masz już wodę w bagażniku? W schowku w podłodze lubi się zbierać. Tylna szyba się otwiera? Bo lubiły się psuć. Wiskoza nie sklejona? Miałem to auto kilka lat, i kurde nic w nim nie robiłem, poza eksploatacyjnymi rzeczami. Taką ma niby złą opinie, a mnie nigdy nie zawiodło
  • 0
@daszek: Woda się zbiera w schowku, oczywiście. Szyba z tylu nie działa, ale ja mam całą klapę do wymiany. Wiskoza spięta na stałe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@DanielVideo: Nie jestem zakochany w żadnej marce. Lubię auto albo nie. I musi mi się podobać. Nie kupię brzydkiej rzeczy nawet jeśli jest niezawodna. Oczywiście nie pije do BMW, tylko do wszystkiego. Od ciuchów, poprzez zegarek aż na samochodzie kończąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KLM13: A to uważaj na skrzynie kątową, bo lubią strzelać jak wiskoza sklejona ( ͡° ͜ʖ ͡°) A woda do bagażnika leci przez kołki mocujące listwę nad tylną szybą. Ja u siebie wkleiłem je na klej do szyb samochodowych i miałem spokój :) Ogólnie bardzo fajnie wspominam to auto
@KLM13: No ja miałem wspomniane D2 V8, bardzo mi się podobało ale więcej było u mechaników niż jeździło ;) Dlatego teraz biorę Dustera (średnio mi się podoba) i cokolwiek do #!$%@? w błocie, może mi się nie podobać ;p
Byle by finanse tak bardzo nie cierpiały jak przy Discovery ;p
@KLM13: To jak będziesz się za to brał, to najpierw musisz ściągnąć te boczne listwy. One są osadzone na takie jednorazowe kołki. Nie da się tego zdjąć, żeby tych kołków nie połamać. Tak to jest zaprojektowane. Także najpierw się zaopatrz w te kołeczki, zanim zaczniesz rwać xD