Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3465
Drodzy srający do żwira kierowcy, przypominam wam że waszym zasranym OBOWIĄZKIEM jest odśnieżyć i usunąć lód również z naczepy

I gówno mnie obchodzi że;
- Nie ma ramp
- Nie macie wysokościowego
- Musicie wejść a nie ma jak, boicie się xD
- czy co tam wam się ubzdura

mam nadzieję że zwiększą za to kary i jego nieuchronność

NIE POZDRAWIAM

#bekaztransa #bekazpodludzi #zycietruckera
Pobierz
źródło: comment_1671165708z4BRBaZC5DPswAbzTRe1JZ.jpg
  • 371
weź #!$%@? się w łeb #!$%@?


@uriel_ck: Ty, jebnięty, jak już takie recepty proponujesz, to najpierw na sobie przetestuj, bo wyglądasz na takiego, co by mu się przydało.

Bo gmina nie dała? A jak robię na budowie to mogę #!$%@? kamieniami, bo nie ma siatki na rusztowani


@uriel_ck: Jakby gmina pobierała podatek za posiadanie betoniarki i drugi za posiadanie wiertarki, to byś mógł szukać analogii. W tym przypadku niestety sytuacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JudzinStouner: nie mam zielonego pojęcia po co komentujesz. Próbowałem kulturalnie rozmawiać ale się nie dało. Więc i ty piernicz to i tych debili. Jak kogoś zona/matka/szef opriernicza 24/7 to chociaż na wykopie może być kimś i popluć na innych
@JudzinStouner Jakby gmina pobierała podatek za posiadanie betoniarki i drugi za posiadanie wiertarki, to byś mógł szukać analogii. W tym przypadku niestety sytuacja jest nieporównywalna do innych zawodów.

@JudzinStouner ja nie mówię o narzędziach, a o siatce ochronnej która ma chronić przechodniów/innych robotników przed spadającymi elementami. Gdzie ty znalazłeś tutaj wiertarkę i betoniarkę to ja nie wiem.
@uriel_ck: Twoje porównanie od początku było inwalidą i nie ma co brnąć. W takim przypadku gmina nic ci nie zabiera, ale i niczego się za bardzo nie czepia. Tutaj jest zgoła inaczej, a ludzie się jeszcze dziwią, że to budzi sprzeciw XD
@crahn dawaj, czekam już szóstą zimę xd może być nawet 10 tysi, jest to cena uczciwa za nogi, kręgosłup i rdzen kręgowy w całości xd Życzę Ci kolejnych sezonów bezsilności i #!$%@? na lód, na wyprzedzające się tiry i na co tam jeszcze chcesz, a co nigdy nie zmienicie mimo tysięcy wysrywow na wykopie
Tirowiec na pierwszy rzut oka jest podobny do normalnego człowieka dopóki się nie odezwie. Większość od tego ugniatania jaj ma głos jak Gargamel.
@repunch: ciężarówki jeżdżą na oponach wielosezonowych. Ciężarówka potrafi dzisiaj być w Polsce gdzie jest 20 cm śniegu a za 3 dni będzie już w Hiszpanii. Jak sobie wyobrażasz zmianę kilkunastu opon co kilka dni?
@JudzinStouner: nie interesuje mnie ta gownoburza dzieciaków na wykopie a wydaje sie ze ogarniasz temat wiec pytam serio, czemu tiry nie sa wyposazane w jakies elektryczne systemy ktore ten snieg wywieją albo podgrzeją? Czy są, ale zanim wszystkie tiry zostana wymienione na takie to minie jeszcze 100 lat ?
@lucynek12: Żeby podgrzać skutecznie taką powierzchnie potrzebowałbyś ogromnie dużo prądu. Nie ma mowy o nagrzaniu i rozpuszczeniu lodu w pół godziny czy godzinę. Trzeba byłoby ogrzewać dach ciagle, żeby nie dopuścić do zamarznięcia wody. Żadne akumulatory ciężarówki nie byłyby w stanie udźwignąć takiego poboru prądu przez tak długi czas. Dość powiedzieć, że większość aut nie jest w stanie uciągnąć klimatyzacji postojowej przez dłużej niż pięć godzin.
A kilka lat temu volvo
@wwkbt: Nic twoje wysrywy na wykopie nie zmienią, przegrałeś życie. Ty dalej będziesz lać na koło i spać w budzie, jak kundel. Jedyne co ci zostało to bycie szeryfem na drodze i wąsatym januszem poza nią
@JestemZSosnowca Bez neta tylko rodzina wiedziała, że jesteś debilem.

Nie miej pretensji do kierowcy. Tylko do rządu, że tworzy przepisy, które są wzajemnie sprzeczne.

Jak nie masz uprawnień do wykonywania jakiejś pracy to jej nie wykonujesz. Proste.
Jak nie masz uprawnień elektrycznych to nie robisz w elektryce.

Jak ostatnio była gołoledź to ile osób w biały dzień połamało nogi na chodniku.
A takie dzbany jak Ty liczą, że kierowca po ciemku, na