Wpis z mikrobloga

@grzesiu_id ok, wszystko fajnie, ale odsetek czarnoskórych na boisku kompletnie nie odpowiada ich stosunkowi w całości populacji. Jak Francuzom to nie przeszkadza to ok, ich sprawą jest to czy czują związek z reprezentacją narodową, nie mnie to oceniać. Ja bym miał z tym problem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BigGuy: czyli jesteś za tym żeby wprowadzić parytety żeby biali mieli zagwarantowaną liczbę miejsc w składzie Francji, proporcjonalną do ich udziału w społeczeństwie, bo reprezentacja musi odzwierciedlać przekrój społeczeństwa pod względem ras, choćby mieli przez to grać w #!$%@? gorzej? XDDD co za bzdura, pewnie w lekkiej atletyce też mają nie wystawiać czarnoskórych bo to nie odzwierciedla dobrze społeczeństwa? Myślę, a raczej wiem, że Francuzi cieszą się z tego jaką mają
@kubelek_klasik nie, nic nie napisałem o parytetach, to jest twój chochoł którego sam sobie stworzyłeś. Napisałem też, że jak Francuzi problemów z tym, że pod kątem etnicznym ich reprezentacja nie odzwierciedla społeczeństwa to jest to ich sprawa czy czują przywiązanie do swojej reprezentacji narodowej. Ja w tej sytuacji być może miałbym z tym problem. Tyle, czytanie ze zrozumieniem się kłania. ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BigGuy: mhm, to po co w ogóle był ten wysryw odzwieciedleniu ilości czarnoskórych w reprezentacji i w społeczeństwie xD "nie jestem rasistą ALE" xD całe szczęście zdanie wych0dka z jaskini nie ma żadnego wpływu na to jak cywilizowane kraje podchodzą do wyboru zawodników do swoich reprezentacji
@BigGuy Powiedz mi w jakiej reprezentacji wg Ciebie powinien grac Varane, Konate, Fofana, Mbappe, Tchouameni itd?
Ci wszyscy piłkarze urodzili się w Francji, chodzili do francuskich szkół, mówią po francusku, całe życie mieszkają w Francji.
Czy w reprezentacji narodowej wg Ciebie powinni grac tylko Francuzi mający korzenie francuskie do ilu pokoleń wstecz?
W reprezentacji USA kto może grac, tylko przodkowie rdzennych Indian? Jordan, Bryant nie powinni grac w reprezentacji USA? :)
No