Wpis z mikrobloga

Głównym problemem jest moja wymowa, wysławianie się. Od około 1,5 - 2 lat mam problem z mową. Mówię niewyraźnie, niezrozumiale. Często brakuje mi słów , mam pustkę w głowie. Nawet zwykłe rozmowy powodują u mnie zmęczenie psychiczne.Gdy widzę że ktoś próbuje ze mna porozmawiać od razu czuje że nie będę wiedział jak prowadzić rozmowę. Dlatego staram sie ją jak najszybciej zakonczyć . Odpowiadając krótko zdaniami.
Mowa mnie po prostu męczy. Zarówno z bliskimi jak i z obcymi. Z tego wszystkiego byłem na badaniu rezonanasem czy wszystko w porządku z moim mówzgiem. Jest okej. Innym objawem jest to , że trzęsą mi sie dłonie. Ale z tym da się życ. Przez problem wysławiania się chodzę smutny i zniechcęcony. Nie mam ochoty na nic, zero radości.Ćwicze na siłowni , ale bez chęci jak dawniej. Przez ten problem mam lęk jak ktoś zaczyna rozmowę. Bo zaraz wiem że zacznę mówić po prostu nie zrozumiale. Ale są też dni że wypowiadam się płynnie, bez problemu. Wtedy jest zupełnie inaczej. Radość i żadnych problemów. Wtedy moge mówić na każdy temat. Czuje , że taki jestem właśnie naprawdę. Tylko nie mogę tego utrzymać. Ten zły jak i dobry nastrój pojawia się i znika sam bez przyczyny. Po parę dni ... Dobrych i złych . Tak się przeplatają. Jak wyjezdzam do innego miasta to spie po 24/7 byle by czas szybko zlecial eh co robic

#lekarz #medycyna #psychologia #psychiatria
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bog666: Może jakieś zaburzenia krążenia mózgowego? Spróbuj od lekarza zdobyć receptę na winpocetynę (nawet u normalnie zdrowych ludzi następuje poprawa myślenia). Ewentualnie jakieś ziółka, których szukać możesz tutaj:
https://neuroexpert.org/
Na lęki i problemy z zebraniem myśli mogę polecić Gotu kolę - Centella asiatica. Nawet 6g zaparzone na raz.

Jedno badanie jeszcze niczego nie przesądza. Mogli coś przeoczyć albo typ miał wywalone jajca, zerknął i wpisał, że jest ok i pora na
  • Odpowiedz
@Bog666: No to zacznij pić wodę wysokomineralizowaną. Do tego magnez, potas i co tam jeszcze potrzeba minerałów. Na tę chwilę to pijesz kranówę z cukrem, więc może to nawet i od nadmiaru cukru.
  • Odpowiedz