Wpis z mikrobloga

CD PROJECT znowu daje dupy..

1548p i 60fps to MAX jaki można wypluć z tej gry na XSX i ps5. Na series S jest jest jeszcze gorzej bo tylko 1080p. Gracze skarżą się też na dropy i brak stabilnych 30 klatek z włączonym ray tracingiem. XD

No i to by było na tyle jeśli chodzi o zapowiadaną rewolucję. No ale co się dziwić, czy te miernoty kiedykolwiek zrobili coś dobrze? XD

#pcmasterrace #ps5 #xbox #gry #konsole #wiedzmin #wiedzmin3 #thewitcher
h.....4 - CD PROJECT znowu daje dupy.. 

1548p i 60fps to MAX jaki można wypluć z tej...

źródło: comment_1670924753M2tt8aB0cBuKgHeZO1L6C5.jpg

Pobierz
  • 61
@Serniczek_Szatana: weźcie się już przestańcie brandzlować do tych statystyk steama, tam ląduje każdy toster z biblioteki szkolnej na którym ktoś odpala CSa, laptopy które pamiętają kwaśniewskiego i inne liczydła do farmienia golda w runescape. Przeciętny PCtowiec ma RTXy serii 2000 i 3000, a ty dalej się oszukuj jakie te konsole są potężne xD
Zgadnij co, ale większość graczy jednak używa steama. Zresztą pula użytkowników jest na tyle duża, że dobrze oddaje profil statystycznego gracza.


@Serniczek_Szatana: Tak, większość osób grających na komputerach ma konto na Steamie. Co oznacza, że ma je mnóstwo osób, które tną w gry MMO, RTSy, indyki, a o takim W3, czy CP2077 nawet nie pomyślą. Popularność GTX 1650 też nie wynika raczej z tego, że kupują tę kartę konkretni PC-towi gracze,
@Serniczek_Szatana: no ale skąd wiesz, że Ci co mają ból dupy mają 1060 albo inne gówno? Może te 15%-20% użytkowników ze współczesnymi kartami, porównuje się do 20% użytkowników PS5/XS, bo cała reszta to pewnie jakieś Switche, PS4, XOne.

Z resztą co to zmienia? 3080, które jest top endem i ma zaledwie 2 lata, jest jakieś 5 razy mniej popularne od masówki 1060 sprzed 5 lat. Jestem zaskoczony.

Dobra zamieńmy się stronami.
@Serniczek_Szatana: "Ale co to za pieprzenie?" - ja, za każdym razem kiedy słyszę o statystycznym 1060.

Teraz to nagle wojenki są bez sensu, ale z tego co widzę, i jedna i druga strona tylko czeka na dobrą okazję aby sobie #!$%@?ć.
A teraz pytanie, dlaczego mając tv Full HD a nie 4K nie mam wyboru trybu Jakość w większej ilości klatek? Odpada mi HDR i wyższa rozdzielczość, mogli by więc zrobić tryb Jakości dla niższych rozdzielczości a nie tylko 4K. Tak czy gram na tv 4K czy full HD to tryb Jakość to zawsze 30fps z wysoką dozdzialka.