Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków z UK. Jakie miasta moglibyście polecić aby sie przeprowadzić? Takie gdzie mozna w miarę żyć i nie ma problemu z robotą.

Moja sytuacja wyglada tak że ponad 6 lat mieszkam w East Yorkshire dokładnie w Hull i te miasto mnie #!$%@? przez całokszałt i ludzi których tam poznałem (Scunthorpe i Grimsby takie same). Robotę jaka mam to 11f godzina więc dupy nie urywa ale w miarę spokojna i mi wystarcza tylko ze nudna.

W związku z tym chciałbym zapytać o jakieś propozycje najlepiej na zachodzie kraju daleko od tego miasta i Londynu gdzie będę mógł znaleźć na początek jakaś prosta robotę w fabryce czy magazynie aby mieć stale dochody i możliwość poznania okolicy zeby szukać dalej.

Po angielsku mówię i pisze bardzo dobrze i mam swój samochód.

Jakie miasta możecie polecić gdzie jest różnorodność w wyborze roboty oraz w miarę normalne ceny wynajmu pokoi lub mieszkań? Przy założeniu ze będę mieszkał sam.

#uk #emigracja #wielkabrytania #pracbaza
  • 64
  • 0
@nativ: W jednym cranswick robiłem ale w 2016 roku na nockach na hygiene i nie preston poza tym widziałem na co się pisze bo w Polsce 2 lata robiłem w tego typu zakładzie.

Co do Walkera to znałem trochę osób które tam robiły i większość to ćpuny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FeyNiX: Ja mieszkam w Rugby, pracy na magazynach nie brakuje bo jest ich tu w cholere, na ciężarówki to samo. Nie wiem jak teraz wyglądaja ceny najmu, ale na righmove można sprawdzić.
Bardzo dużo Polaków, co dla niektórych może być minusem ;) Ostatnio na magazynach dużo też Rumunow, co może być jeszcze większym minusem, ale oni głównie mieszkają w Coventry i dojeżdżają. W Coventry, tańszy najem niż w Rugby, ale wg
@FeyNiX: Ja przebywałem trochę w Wrexham przez to, że mieszkałem chwilę poblisku - Whitchurch, Shropshire.
Bez mobilności ciężko, miasteczka raczej emeryckie do spokojnego wypoczynku.
Osobiście planuję w przyszłym roku Szkocję, ale jeszcze zobaczę co NHS zaoferuje.