Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków z UK. Jakie miasta moglibyście polecić aby sie przeprowadzić? Takie gdzie mozna w miarę żyć i nie ma problemu z robotą.

Moja sytuacja wyglada tak że ponad 6 lat mieszkam w East Yorkshire dokładnie w Hull i te miasto mnie #!$%@? przez całokszałt i ludzi których tam poznałem (Scunthorpe i Grimsby takie same). Robotę jaka mam to 11f godzina więc dupy nie urywa ale w miarę spokojna i mi wystarcza tylko ze nudna.

W związku z tym chciałbym zapytać o jakieś propozycje najlepiej na zachodzie kraju daleko od tego miasta i Londynu gdzie będę mógł znaleźć na początek jakaś prosta robotę w fabryce czy magazynie aby mieć stale dochody i możliwość poznania okolicy zeby szukać dalej.

Po angielsku mówię i pisze bardzo dobrze i mam swój samochód.

Jakie miasta możecie polecić gdzie jest różnorodność w wyborze roboty oraz w miarę normalne ceny wynajmu pokoi lub mieszkań? Przy założeniu ze będę mieszkał sam.

#uk #emigracja #wielkabrytania #pracbaza
  • 64
@sorek

Dzięki. Da się jakoś jeszcze ominąć te pozwolenie na pobyt kupując chatę w UK? Bym poważnie rozważył temat. Serio. Może być na priv jeśli się wstydzisz ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FeyNiX: Wigan. Ceny umiarkowane, dobrze skomunikowane z Liverpool, Manchester i Warrington. Dużo lotnisk w zasięgu, korki do zniesienia, pracy dookoła dużo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ktoś może miał styczność z miastem takim jak Coventry?


@FeyNiX: Tak. Mieszkałem tam przez 10 lat, nie polecam. Lepiej już okolice Coventry, np. Solihull lub Leamington Spa.
@FeyNiX panie co ci się w hullowisku nie podoba ? Kiedyś skończą ten remont przy marinie xD
A tak na poważnie.
Jak szukasz czegoś blisko to małe miasta obok naszej wsi są naprawdę ładne. Albo obrzeża.
Bo centrum to syf. Jak mieszkasz jeszcze przy spring banku lub Beverly road to fakt może być tam rumuńsko-polska mieszanka
Niestety 'ull to dość specyficzne miasto.
3 chyba najgorsze do życia w UK
Więc jak wytrzymałeś
@FeyNiX nie mogę edytować już posta to dopisze parę słów.
Hull mimo swoich wad, ma kilka plusów tanie domy. W czasie ostatnich spadków ceny domów najmniej spadały w tym regionie. Bo z czego mają spaść jak domy tutaj tanie.

Jak ma swój dom a chcesz się wyprowadzić poczekaj do następnego remortgage, dobierz kasę na depozyt i weź następny dom w innym rejonie. Ten zawsze wynajmiesz.

Tu kolejna zaleta Hull.
Taki cranshwick, Walker,
nativ - @FeyNiX nie mogę edytować już posta to dopisze parę słów.
Hull mimo swoich wa...

źródło: comment_1670917043swfOHWHEziOhkO45xfXuOt.jpg

Pobierz
@FeyNiX: @Ag90: Moim zdaniem jak jesteś sam to w Coventry będzie ciężko. Kumpel który sam wynajmował tutaj dom rok temu na pensji 35k uznał, że lepiej mu żyć we Francji i się zawinął. Za mieszkanie samemu z opłatami musisz liczyć £800-1000 miesięcznie. Nie wiem jak z tak zwaną 'prostą' robotą, z wykwalifikowaną/biurową jest moim zdaniem bardzo dobrze.
@gromak: Obok jest Bolton pełne ciapatych. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byłem tu i tam.

Nie chce mi się każdego cytować osobno ale wybór podjąłem i dziękuje bardzo za wyczerpujące informacje.
@nativ: Odnosnie Hull to po sześciu latach trochę już wiem i tym mieście i o dwóch firmach które wymieniłeś to pracowałem a o trzeciej słyszałem i podziękuje. Ten siemens tez dupy nie urywa poza tym wszędzie jest zmowa stawek i ciężko przekroczyć 11f na normalnym stanowisku.

Poza tym jak wspomniałem nie pracodawcy mi przeszkadzają ale sam fakt ze znam i mnie zna bardzo dużo osób często tych #!$%@? dlatego chciałbym coś
@FeyNiX jeżeli pracowałeś w cranshwicku to szacunek ja tam nie dałbym rady robić.
Walkera, hmm zależy gdzie trafisz.
Hull albo się nienawidzi albo uwielbia.
Ja tu siedzę bo tanie domy są. I akurat moja okolica jest naprawdę spoko.

@Vito_Scaletta moja krew jest już zielona.
Haha xD