Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków z UK. Jakie miasta moglibyście polecić aby sie przeprowadzić? Takie gdzie mozna w miarę żyć i nie ma problemu z robotą.

Moja sytuacja wyglada tak że ponad 6 lat mieszkam w East Yorkshire dokładnie w Hull i te miasto mnie #!$%@? przez całokszałt i ludzi których tam poznałem (Scunthorpe i Grimsby takie same). Robotę jaka mam to 11f godzina więc dupy nie urywa ale w miarę spokojna i mi wystarcza tylko ze nudna.

W związku z tym chciałbym zapytać o jakieś propozycje najlepiej na zachodzie kraju daleko od tego miasta i Londynu gdzie będę mógł znaleźć na początek jakaś prosta robotę w fabryce czy magazynie aby mieć stale dochody i możliwość poznania okolicy zeby szukać dalej.

Po angielsku mówię i pisze bardzo dobrze i mam swój samochód.

Jakie miasta możecie polecić gdzie jest różnorodność w wyborze roboty oraz w miarę normalne ceny wynajmu pokoi lub mieszkań? Przy założeniu ze będę mieszkał sam.

#uk #emigracja #wielkabrytania #pracbaza
  • 64
niskie zarobki


@FeyNiX: ja w państwowym planuję jak już, tak jak dotychczas albo edukacja czy NHS a tu jest taka sama zapłata w całym kraju czy to Birmingham, Manchester czy jakaś zabita dechami dziura :) Londyn ma tylko wyżej, ale też wewnątrz M25.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FeyNiX: ja polecam Cheltenham albo Gloucester jesli chcesz tanszy wynajm. Gloucester bardziej dziadowskie ale ujdzie i blisko jest Cheltenham ktore IMO jest swietne. Bristol to tragedia odradzam
@FeyNiX Lista miast gorszych od Hull jest bardzo krótka i obejmuje tylko Peterborough, Bradford i Łódź. Jak szukasz pracy fizycznej to dowolne miasto w pasie fabryk kurczaków, tj między Manchester a Hull będzie podobne i będzie dawało podobne perspektywy. Jak lubisz bardziej cywilizowane klimaty, brak grzyba, normalny akcent, słońce to trzeba się kierować na południe. Jedynie unikaj miast z lotniskami bo one mają, jak to ładnie określają "problemy z rasizmem".
@FeyNiX: West Yorkshire, możesz znaleźć coś fajnego w okolicach Leeds czy Bradford (nie same Bradford bo te jest okropne). Pracy masa, tanio, blisko do lotnisk, a i dalej będzie szaro więc szoku nie doznasz.
  • 0
@FeyNiX: ja polecam Cheltenham albo Gloucester jesli chcesz tanszy wynajm. Gloucester bardziej dziadowskie ale ujdzie i blisko jest Cheltenham ktore IMO jest swietne. Bristol to tragedia odradzam


@adriano30: Ten Cheltenham mnie zainteresowało. Dużo tam roboty? Jak tam z kosztami życia?
@FeyNiX: Ten Manchester i tanie życie to tak średnio raczej się zgrywa, nawet jak mieszkasz gdzieś na obrzeżach. Ale miasto jest spoko.
Napisałbym Tobie, wpadaj do Goole, ale to tylko 30 min od Hull ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FeyNiX: Wynajem 400-500 za pokoj lub kawalerke w Gloucester. Chleb w lidlu 1.69. Kebab duzy £6-7. Pizza £8.00. paliwo £ 1.50 petrol. Klub najwiekszy atik wjazd w sobote £5.00. Piwo Regal:£1.99, fever £5.00 atik 3 male korony £19.00
  • 0
@Seb9910: Te 500f to z rachunkami czy sam czynsz? Chodzi mi na start ceny za pokój ze wszystkim tygodniowo bo wpływały z reguły sa tygodniowe. Co do klubów to mi nie potrzeba bo nigdy nie chodzę ale dzieki.

Ja obecnie gnije 3,5 roku w jednej fabryce za 11f ale jeżdżę sobie wózkiem elektrycznym (nie FLT) na kontrakcie ale nudne trochę.
@sorek

- mega tanio bo dom kupujesz za £80-£100k,


Coo? Ostatnio sprawdzałem i te 300k funtów trzrba mieć co mnie zaskoczyło. Serio tak tanio te domy? Daj jakiś link dla zobrazowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FeyNiX: zdaje sie ze troche bylo, troche fabryk bylo i parkow technologicznych w okolicy. Pamietam ze jakas fabryka okien byla, duzy park biznesowy Lancaster Business Park, ogolnie popatrz na reed i cv-library na pewno bedzie to dobrym wyznacznikiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Seb9910: @FeyNiX: tak Muller zapomnialem co tam za fabryka zarcia byla, dzieki za przypomnienie. Obczaj Omega Resource Group agencje tam sporo robot oglaszaja. UKPS na pewno szuka ludzi na budowy ale to robota nie dla każdego. Jak jestes mobilny to polecam Stonehouse lub Stroud bo sa rzut beretem do Gloucester i Cheltenham a sporo tansze lokale. Ja mieszkalem kiedys w Stonehouse bylo bardzo klawo i spokojnie i uroczo.