Wpis z mikrobloga

@Mucholep:
Jak bardzo długo nie mogli posiadać? Większość pozwoleń do ochrony osobistej jest z tych dawnych czasów. Tajemnicze okoliczności to jedyne logiczne wytłumaczenie no może poza tym że Polacy zwyczajnie nie chcą jej posiadac
Jak bardzo długo nie mogli posiadać? Większość pozwoleń do ochrony osobistej jest z tych dawnych czasów. Tajemnicze okoliczności to jedyne logiczne wytłumaczenie no może poza tym że Polacy zwyczajnie nie chcą jej posiadac


@bialyjakbialek: czyli uważasz, że w dawanych czasach wydawali każdemu kto chciał pozwolenie do ochrony osobistej?
Nie wiem po co ludzie przed 99 rokiem kombinowali i udawali ochroniarzy, żeby dostać pozwolenie na pistolet centralnego zapłonu, jak mogli po prostu
czyli uważasz, że w dawanych czasach wydawali każdemu kto chciał pozwolenie do ochrony osobistej?

Zdecydowanie częściej dostawało się takie pozwolenie nawet mój ojciec takie dostał chociaż jawnie deklarował że broni nie chce posiadać. Takie cyrki były ;)
@inshallah:
@Mucholep:

Teraz dostaje 50% którzy wystąpią o tepozwolenie. Wcześniej dostawała masa osob. @Mucholep


@bialyjakbialek: dane wzięte z instytutu z dupy?
W latach 90, a nawet bardzo późnych 80 policja dość chętnie wydawała pozwolenia do ochrony osobistej na broń palna gazową. Nadal jednak były to pozwolenia w pełni uczniowie i wydawane tak naprawdę na zabawki, dostępne w innych krajach Europy bez żadnych papierów.
Nawet część dzisiejszych pozwoleń do ochrony osobistej
Zdecydowanie częściej dostawało się takie pozwolenie nawet mój ojciec takie dostał chociaż jawnie deklarował że broni nie chce posiadać. Takie cyrki były ;) @inshallah:


@bialyjakbialek: rozwiń porszę temat, w którym roku to było, pozwolenie na jaki zakres broni dostał twój ojciec i czym się zajmował
dane wzięte z instytutu z dupy?

Dane wzięte z oficjalnych statystyk policyjnych i to po zakwalifikowaniu wszystkich odmów jako odmowy do ochrony osobistej. Jeśli chcesz się przekonać sam napisz do policji chętnie udzielają takich statystyk.
@inshallah: @Mucholep:
rozwiń porszę temat, w którym roku to było, pozwolenie na jaki zakres broni dostał twój ojciec i czym się zajmował

Broń do ochrony osobistej, 1994 o ile dobrze pamiętam, był magazynierem w gazowni.
@inshallah:
Dane wzięte z oficjalnych statystyk policyjnych i to po zakwalifikowaniu wszystkich odmów jako odmowy do ochrony osobistej. Jeśli chcesz się przekonać sam napisz do policji chętnie udzielają takich statystyk.


@bialyjakbialek: pokaż proszę te statystyki, bo mam przeczucie, że ich źródłem nie są wcale oficjalne źródła policyjne, a płoty z for broniowych.