Wpis z mikrobloga

@elo_ ok, ale u lekarza medycyny pracy nie robi się badań tylko i wyłącznie na zlecenie pracodawcy to raz, a dwa to jednak ktoś to płaci.
ci z medycyny pracy nie pytają co Ci dolega tylko czy zdrowy. Jak zdrowy to 200 i do pielęgniarki po papier


@Qbiik: kto mi powie, gdzie są takie mityczne badanie medycyny pracy? w pierdziszewie dużym? mnie jak wysyłają, to mam kilka badań, psychotesty, badanie wzroku, czasu reakcji - trwa to kilka godzin (pracodawca wysyła mnie w trakcie pracy).
@inrzynier dokładnie to w pierdziszewie mniejszym i wierz lub nie, ale są. Przychodzisz na 9 rano, stoi już 20 osób w kolejce, a po tobie cały czas przychodzą nowi. Lekarz jest do 12 bo potem jedzie na poradnie do pierdziszewa średniego więc leci taśmowo żeby jak najwięcej owieczek ostrzyc
@Qbiik: kto mi powie, gdzie są takie mityczne badanie medycyny pracy? w pierdziszewie dużym? mnie jak wysyłają, to mam kilka badań, psychotesty, badanie wzroku, czasu reakcji - trwa to kilka godzin (pracodawca wysyła mnie w trakcie pracy).

@inrzynier proszę Cię uprzejmie. Kraków, przy ul. Komorowskiego. Bardzo blisko ścisłego centrum miasta, 6-cio piętrowy budynek przychodni.
@Qbiik pamiętam badania wysokościowe... Normalnie trwają pół dnia, chodzisz do kilku specjalistów na badania, wszędzie kolejki. Ale pamiętam jedne robione w Warszawie, na bilecie 75 minut zdążyłem pojechać, zrobić "badania" i wrócić xD. Lekarka przyjmowała w mieszkaniu w kamienicy przerobionym na gabinet, po otwarciu drzwi uderzył mnie smród fajek xD, babka z 90 lat ledwo siedząca na krześle zapytała czy zdrowy, zwróciła uwagę, że na wysokości to bez okularów, jeb pieczątka, podpis,