Wpis z mikrobloga

@Theos: Najlepszy to ten #!$%@? bramkarz, ciekawe co powiedział do Lautaro? „Wybierz sobie róg, a ja się przewrócę na bok w drugim, jak przy każdym wcześniejszym karnym” xD
@Theos: Jak sędzia nie panuje nad meczem, to zawodnicy biorą sprawy w swoje ręce. Silne emocje pojawiają się już przy gówno grach dla przyjemności na boisku szkolnym, a co dopiero podczas ćwierćfinału mistrzostw świata. I Holendrzy, i Argentyńczycy dali popis jak utracić nad sobą panowanie. A Messiemu dostaje się głównie dlatego, że Lahoz traktował go jak półboga. Plus ta pół-symulka jak wbiegł w Holendra ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Theos
@smutnebartosze
Ta jasne, pomijacie fakt że wcześniej Argentyna się zachowywała słabo i prowokowała Holendrów. Po karnych to zawodnicy Argentyny nie respektowali przegranych.
I te gadanie by messi nie wygrał xd a mnie on gówno obchodzi. Kibicuje Holendrom od 2004 roku. Smutno mi było że przegrali ale brak szacunku ze strony rywala i ich traktowanie przegranych jak śmieci mnie wkurza
Kogoś dziwi, że w sporcie po zwycięskim golu/rzucie robi się gest w kierunku trash talkerów?


@Theos: Nie żeby całą gównoburze zaczęli Argentyńczycy: po brutalnym faulu i zaraz po nim - ostentacyjnym wypieprzeniu piłki w kierunku ławki rezerwowych Holandii.

Od tego zaczęła się wzajemna toksyczność i eskalacja napięcia. Typ który to zrobił powinien dostać żółtą za faul i żółta za prowokacje względem rezerwowych. Czyli od 88 minuty Argentyna powinna grać w 10.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Wolfman91: cały mecz nie był czysty. Teraz będziesz zrzucał na Argentynę nie patrząc że Holendrzy zrobili 30 fauli w meczu a to są drastycznie wysokie ilości które wywołują frustrację u przeciwników i tym sposobem nakręca się spirala.
Obie drużyny są winne a za wszystkim stoi sędzia który od początku powinien hamować i studzić emocje ale nie panował kompletnie nad meczem