Wpis z mikrobloga

Ale się wczoraj ludzie zesrali na "argentyńskie bydło" po ostatnim karnym. W załączniku jak Holendrzy w kilku starali się wywrzeć presję na Lautaro.

Kogoś dziwi, że w sporcie po zwycięskim golu/rzucie robi się gest w kierunku trash talkerów?

#meczgif #pilkanozna #mundial #mecz
Theos - Ale się wczoraj ludzie zesrali na "argentyńskie bydło" po ostatnim karnym. W ...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz będziesz zrzucał na Argentynę nie patrząc że Holendrzy zrobili 30 fauli


@Tasde: Argentyna także dużo faulowała, tylko sędzia rzadziej używał gwizdka przy kontaktach. Analogiczne sytuacje były gwizdane, gdy podobne rzeczy robiła Holandia. W dogrywce to chyba gwizdał każdy kontakt, zwykle na korzyść drużyny z ameryki południowej. Przy takich lekkich kontaktach w walce o piłkę trudno nie wyśrubować wysokiej liczby fauli.

Do tego np. brak żółtej dla Carlito przy odbiciu
  • Odpowiedz
@Ja-szczur: o ja, ale pojechałem temu Messiemu. Od czasu gdy bodajże Blatter powiedział, że to good boy i głupio go w ogóle kartkować to Leo jeszcze bardziej zaczął pokazywać swoje chamstwo. Gość to zwykła menda jak dla mnie. Gdyby wczoraj coś takiego robił Ronaldo to już byłoby pełno wysrywów, szczególnie że strony pseudo Katalończyków , że znów cham pokazał swoją twarz. Przy Messim jak zawsze cicho. Koszulką Meksyku wytarł sobie
  • Odpowiedz
Argentyńczycy po stracie gola na 2:2 w 10 minucie doliczonego czasu (due to sami symulowali i grali na czas) spruli się do sędziego, że za dużo minut doliczył i gol nie powinien zostać uznany. xD
  • Odpowiedz
@Theos: wykopki nigdy nie brały udziału w żadnych zawodach sportowych to nie wiedzą, co się dzieje w trakcie gry na boisku. Każdy, kto chociaż liznął B-klasy zrobiłby to samo, co Argentyńczycy. To jest dodatkowa nagroda za zwycięstwo, która cieszy czasem bardziej, niż sama wygrana ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za łebka potrafili nas wyzywać rodzice dzieciaków z przeciwnej drużyny. Cieszenie się potem przy trybunie, gdzie siedzi taki
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Theos: niee wykopki nielubia argentyny bo tam jest Messi a on śmiał śmieć nie przyjąć przeprosin wielkiego Robercika
  • Odpowiedz
@Theos:

CHAD Rugby
Zawodnik biegnie przed siebie choć jest fizycznie atakowany ze wszystkich stron, taszczy na plecach trzech zawodników przeciwnej drużyny i nic sobie z tego nie robi

VIRGIN piłka nożna
Zawodnik jest leciutko tyrpnięty na boisku i się widowiskowo przewraca, robi trzy koziołki po murawie i leży z miną jakby wpadł pod rozpędzonego TIR-a
  • Odpowiedz
CHAD Rugby

Zawodnik biegnie przed siebie choć jest fizycznie atakowany ze wszystkich stron, taszczy na plecach trzech zawodników przeciwnej drużyny i nic sobie z tego nie robi


VIRGIN piłka nożna

Zawodnik jest leciutko tyrpnięty na boisku i się widowiskowo przewraca, robi trzy koziołki po murawie i leży z miną jakby wpadł pod rozpędzonego TIR-a


@
  • Odpowiedz