Wpis z mikrobloga

@Truptutupta: Ale 10 lat temu jak dla Ciebie chleb za 1.6 był ten lepszy to wiesz, że był też za 3zl który był premium a Tobie nie przeszkadzało jedzenie tego za 1.6? Xd
Ogólnie to śmieszy mnie jak ktoś narzeka na ceny w postach. Wiesz czemu? Bo to tylko narzekanie i na tym się kończy. To że ponarzekasz to nic nie da, Jarek czy inny Duda nie zobaczą tego i nie
Wybrałeś drogi sklep po prostu. W biedronce/lidlu taki chleb masz za 3zl max. A reszta to normalna cena. Mleko na te czasy jakieś tanie nawet kupiłeś. Parówki też, chyba że jest ich np. 5 szt


@iquiet: Sklep akurat mam pod mieszkaniem, do biedry/lidla mam sporo dalej. W delikatesach z kartą czasami jest spoko jak się wybiera rzeczy z promki. Mleko akurat było regionalne i faktycznie tanie w stosunku do takiego łaciatego
@Truptutupta: Kibicuje Ci ale weź ze sobą wszystkich znajomych a tym co nie będą chcieli iść „bo lepiej nie będzie” zapłać albo coś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Emerytów nie trzeba namawiać na zagłosowanie a dużo jest młodych, którzy nie idą głosować bo i tak to nic nie zmieni. Widzę to po swoim otoczeniu i znajomych. Także trzymajcie się tam