Wpis z mikrobloga

@Lodomir: wyjaśnienie problemu w zapostowanym kodzie chyba nie przerasta początkującego? reszta może się przydać później ewentualnie pomoże szukać dalej.
Niestety C++ nie należy do najłatwiejszych, a semantyka języka (np. przytoczone przeciążanie operatorów) nie stanowi problemu tego języka. Łatwo zobaczyć, że nawet w prostych problemach można sobie łatwo strzelić w stopę, np. z powodu częstych gęstych UB.
@pharo: Może jestem amatorem w c++ (ciut inna branża) i może nie śledzę najnowszych wersji ale ni #!$%@? nie rozumiem Twoich rad. Więc albo ja jestem totalnie w tyle albo one są niezrozumiale napisane. Mam wrażenie, że chcesz pokazać jakiś jesteś mądry i się mądrzysz zamiast dać dopasowane do poziomu rady. Może nawet masz dobre chęci ale sposób przekazywania wiedzy leży.
@To_ja_moze_pozamiatam: tak sobie tłumacz
często wracałem do feedbacku jaki dostawałem od ludzi, np. w sprawach mojego kodu i rzeczy po czasie nabierały więcej sensu, a czasem się najpierw z nimi nie zgadzałem, ale później przekonywałem w praktyce.
Dałem parę ogólnych rad, jak np. brak namespace'a std przy cin (std::cin) albo cout (std::cout), który wynika z używacia using namespace std; a do reszty napisałem jakiś przykład takie to trudne, a może zatrzymałeś
@To_ja_moze_pozamiatam: każdy inaczej może odbierać rady, a może to właśnie ktoś mnie poprawi/uzupełni i rozwinie się dyskusja?
Ale cóż, wolicie leczyć kompleks mniejszości uwagami o łechtaniu ego xD a najlepiej już siedzieć dupa cicho, bo ktoś poleci OPowi jakieś tutoriale na youtube albo książki kompletnie nie związane z jego problemem i kodem

Jest w moim poście sporo literówek i rzeczy, które fajnie by było doprecyzować (tych parę pojęć), ale tak to
@NPC_358034: Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnoleść ltier przy zpiasie dengao sołwa. Newajżanszjie jest to, żbey prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu. Dzijee sie tak datgelo, że nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu.