Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

taka prawda, tak się kończy pisanie fanfików na podstawie serialu


@ps0lak: Czyli jak? Oceną na imdb 8//10, 7/10 na filmwebie, zamówionym czwartym sezonem, a dobra oglądalność skłoniła Netflixa do produkcji spin-offu i animacji w tym samym uniwersum. Wyszło że zdanie fandomu niewiele znaczy i nie ma na nic wpływu xD
@I_am_the_liquor: No to zobaczymy jak to się skończy. Te wszystkie spin offy zostały zamówione po sukcesie pierwszego sezonu. Ja też w sumie byłem optymistą, ale to co zrobili z drugim to po prostu naplucie fanom w twarz kosztem zabawy normikow. Tylko że uwagę normikow krótko można utrzymać, jak stracisz uwagę fanów, stracisz uwagę normikow, bo to fani nakręcają hajp. Myślę że anulują po 3 sezonie.
Te wszystkie spin offy zostały zamówione po sukcesie pierwszego sezonu


@gybefan: "sukces" to i tak powiedziane na wyrost. Większość ludzi, w tym ja, obejrzała 1. sezon, bo to był po prostu Wiedźmin i tylko dlatego. Chciałem zobaczyć jak wygląda, więc czy on by był jeszcze gorszy, czy wybitny to i tak bym go obejrzał i tak. Natomiast 2. sezon zacząłem oglądać by zobaczyć czy się poprawili czy nie i po dwóch
@Narcyz_ 3 sezonu już nie oglądam - wystarczy już tej żenady. Podobnie "Pierścienie Władzy" obejrzałem recenzje oraz fragmenty i doszedlem do wniosku, że tym razem wybiorę subskrypcję HBO i w grudniu obejrzę "Ród Smoka". Niestety od początku żałowałem, że to Netflix, a nie HBO realizuje "Wiedźmina".
@jast:

1. masz świetny materiał źródłowy, z liczną grupą fanów
2. kupujesz pełne prawa do ekranizacji/adaptacji oraz prawa do prequeli/sequeli/spinoffów
3. masz wszelkie środki aby ekranizacja serialu była na światowym poziomie
4. masz szansę na stworzenie serialu, który może stać się kultowym i do którego ludzie będą wracać po latach
5. wypierd*lasz materiał źródłowy do kosza, zatrudniasz scenarzystów, którzy piszą marnego fanfika i robisz z tego generyczne gównofantasy, o którym ludzie