Wpis z mikrobloga

Mirasy, chciałbym wszem i wobec poinformować, że @Profimed_PL to legitne Miraski.
Wygrałem w ich #rozdajo a zawartość paczki mnie zaskoczyła. Myślałem, że dostanę dwie pasty i nara, a tutaj zapas na kilka lat mycia zębów jak dostanę powołanie do woja( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i plus za to, że musieli mi się przypominać, żebym podał dane do wysyłki, bo ja o tym nie pamiętałem XD
A teraz idę się zajadać #heheszki
guesswho - Mirasy, chciałbym wszem i wobec poinformować, że @ProfimedPL to legitne Mi...

źródło: comment_16705205507lOOyVP7ckEEzJPdu502wx.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@PapaSar: Trzymaj się Miras, olej ten Profimed, a jak będą chcieli jeszcze wrócić i dać pastę, to lej w pysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Ale jakbyś nie olał, to rzuć adres na PW. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Profimed_PL: hej, nie chcialbym byc czepialski, ale wszedlem na wasza strone w "stylowe pasty", szukajac jakiejs z dodatkiem kakao. No i troche jest miszmasz z tym szczerze mowiac.
Przy czesci past, macie informacje z czym (o jakim smaku) jest, czesc jest po polsku, troche po angielsku.
Ale np. przy black forest spodziewalem sie jezyny, jagody itd a tu niespodzianka wisnia z czekolada i mieta :D

Nie wiem na ile layout umozliwa,
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Spoko, dzięki za uwagi. Większość z nich podzielamy i już zgłaszaliśmy naszym włodarzom. Wielkie umysły myślą podobnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW, prosimy o zaprzestanie szkalowania Marvisa lukrecjowego bez spróbowania. To nie ma nic wspólnego ze smakiem tych skandynawskich cukierków, które podjeżdżają solą drogową i oponą z Jelcza. W rzeczywistości pasta jest dość słodka, nam się bardziej kojarzy z jakimś bardziej wykwintnym deserem. Jakieś makaroniki albo
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: Mamy u siebie fanów i tych skandynawskich cudeniek, które smakują jak ściana z kopalni w Wieliczce, a wyglądają jeszcze lepiej. Ale ta lukrecja od Marvisa jest zupełnie inna, jak włoski deser na bazie lukrecji, taki naprawdę słodki i mniej kontrowersyjny.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: To zmienia postać rzeczy. Może powinieneś po prostu kupić piersióweczkę, wypełnić po brzegi płynem do płukania ust i co chwilę brać łyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakby co, to Marvis ma małe stylowe buteleczki z KONCENTRATEM takiego płynu. Wyglądają jak woda kolońska, a smakują jeszcze lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Just sayin'.

  • Odpowiedz
wypełnić po brzegi płynem do płukania ust i co chwilę brać łyka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Profimed_PL: szkoda, że tam taki mądry nie byłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio, to nie chodzi o to że potrzebuję bez przerwy płukać usta, a po prostu lubię takie mocno miętowe smaki. A ten płyn pewnie też spróbuje zamawiając pasty
  • Odpowiedz