Wpis z mikrobloga

Wykopki zaliczyły brutalne zderzenie że ścianą bo okazało się że życie w wolnym, demokratycznym kraju oprócz korzystania z takich przywilejów jak możliwość pracy, opieka medyczna, darmowa edukacja, sądy i policja, korzystanie z wygód, zdobyczy techniki i internetu, wiąże się też z pewnymi obowiązkami jak na przykład płacenie podatków czy miesięczne szkolenie wojskowe z zakresu przysposobienia obronnego. Tak bardzo koniecznie i potrzebne zwłaszcza dziś, gdy nasz sąsiad znajduje się w stanie wojny. ¯_(ツ)_/¯

Dla tego kraju już nie ma ratunku. Kiedy wychowaliśmy sobie takich pasożytów? Żeby tego jeszcze było mało, to wycierają sobie gębę kobietami wypychajac ich przed szereg jak jakies największe CIOTY. Mam nadzieję że wszyscy pójdziecie w kamasz, dawno nie byłem tak zażenowany waszą postawą jak przez kilka ostatnich dni. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #4konserwy #wojna #neuropa #rosja #ukraina
Pobierz h.....4 - Wykopki zaliczyły brutalne zderzenie że ścianą bo okazało się że życie w wo...
źródło: comment_1670425726uGXvdEW1UJBrRxvd3zplUz.jpg
  • 37
z chęcią pójdę, zawsze marzyłem żeby postrzelać z broni ostrej. W cywilu za taką przyjemność trzeba zapłacić.


@heterodewiant44: No to dlaczego tego nie zrobiłeś wcześniej tylko musisz czekać aż Cię zmuszą? Trzeba było się zgłosić na początku wojny a nie teraz zgrywać kozaka.
Jak jeszcze myślisz że postrzelasz sobie na 30 dniowym szkoleniu to powodzenia xD strzelić to będziesz sobie mógł gumą z majtek w kolorze moro.