Wpis z mikrobloga

Wykopki zaliczyły brutalne zderzenie że ścianą bo okazało się że życie w wolnym, demokratycznym kraju oprócz korzystania z takich przywilejów jak możliwość pracy, opieka medyczna, darmowa edukacja, sądy i policja, korzystanie z wygód, zdobyczy techniki i internetu, wiąże się też z pewnymi obowiązkami jak na przykład płacenie podatków czy miesięczne szkolenie wojskowe z zakresu przysposobienia obronnego. Tak bardzo koniecznie i potrzebne zwłaszcza dziś, gdy nasz sąsiad znajduje się w stanie wojny. ¯_(ツ)_/¯

Dla tego kraju już nie ma ratunku. Kiedy wychowaliśmy sobie takich pasożytów? Żeby tego jeszcze było mało, to wycierają sobie gębę kobietami wypychajac ich przed szereg jak jakies największe CIOTY. Mam nadzieję że wszyscy pójdziecie w kamasz, dawno nie byłem tak zażenowany waszą postawą jak przez kilka ostatnich dni. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #4konserwy #wojna #neuropa #rosja #ukraina
h.....4 - Wykopki zaliczyły brutalne zderzenie że ścianą bo okazało się że życie w wo...

źródło: comment_1670425726uGXvdEW1UJBrRxvd3zplUz.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
Każdy, ale to absolutnie każdy, powinien przejść takie szkolenie oraz szkolenie z pierwszej pomocy z egzaminem. Tu nie ma podziału na płeć czy stan zdrowia (oczywiście poza wyjątkami typu kalectwo czy przewlekła, uniemożliwiająca pracę choroba).

30 dni z częściowym lub pełnym zakosztrowaniem. 100% pensji która się ma "normalnie". Zwolnienie na ten czas z pracy i gwarancja powrotu do niej.

Szkolenie powinno obejmować absolutne podstawy typu obsługa broni, strzelanie, łączność, a przede wszystkim
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: Jest KOLOSALNA różnica pomiędzy czytelnymi zasadami poboru które panowały do 2010 roku. Wiedziałeś że albo pójdziesz na studia albo idziesz do woja. Teraz wprowadza się to wszystko bocznymi drzwiami, mogą wziąć każdego - nie ważne czy masz 19 lat i zawodówkę, czy 40 lat, trójkę dzieci i kredyt po korek. Ja jestem marynarzem, umowę o prace (stała rotacja) z armatorem, kredyt (jakieś 4k miesięcznie) i rodzinę w planach. Ta ustawa
  • Odpowiedz
@shogu: z twoim podejściem nie ma znaczenia czy ty będziesz w okopach czy nie, twoja dziewczyna i tak będzie skakać po bolcach. nic cię przed tym nie uchroni. Natura
  • Odpowiedz
@heterodewiant44: niech idą wyborcy pisu. walczyć to mogę o rodzinę, czy przyjaciół. o taką polskę raczej nie. no gdyby ruskie najechali, to wiadomo. ale no nie zamierzam teraz rezygnować z życia przez 30 dni, jakie by ono nie było, tylko dlatego, że w pisie sobie coś ubzdurali.
  • Odpowiedz