Wpis z mikrobloga

@Tajemniczywikliniasz zawsze się zastanawiam, nie chodzi ci po głowie ze może nie powinieneś prowadzić jak potrzebujesz 7 razy podchodzić do egzaminu? Miałem kumpla który zdał za 9. Prowadził bardzo c*****o


@rkore: W większości razy jest jak mówisz, ale…. Ja zdalem za 7 razem i przez kolejne 18 lat zrobiłem okolo 500k kilometrow bez żadnej stłuczki ani obtarcia. Po prostu mam taki charakter ze jezeli jestem egzaminieany czy sprawdzany i od kilku
@Skowyrny_Johnny: za pierwszym nie zdałem. Egzaminator #!$%@?. Instruktor później mi mówił, że ziom cięty i lubi ingerować i uwalac. Jakaż była moja radość jak kilka dni po moim egzaminie kłócił się z gościem co wjechał w kuper jego auta egzaminacyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) na drugim egzaminie trafiłem na spoko ziomka. Normalnie się przywitał, na jakieś #!$%@? przymknął oko, stwierdził że ostrożnie i bezpiecznie pojechałem, zanim dojechałem
@rkore: No i tu się mylisz, ja też zdałem coś około za 7 czy 8 razem, nauczyłem się jeździć już bez stresu przez #!$%@? instruktora i bez tej całej aury egzaminu i polecam. Mam już prawko dwa lata zrobiłem z 80tyś km nie dostając ani razu mandatu i nigdy nie usłyszałem słów krytyki że źle jeżdżę a wręcz pochwały. Dlatego mnie #!$%@? takie gadanie jak twoje gówno wiesz i gówno widziałeś;)
@GoferNothern no ale popatrz teraz, masz prawko dwa lata i #!$%@? coś o mandatach. Moja ciotka ma prawko 40 lat i nie dostała ani raz mandatu, jeździ 30tys rocznie a za nic w świecie nie powiedziałbym że jeździ dobrze. Z kapelusza przykłady można mnożyć.
gdzie mieszkasz, że te drogowe małpy Cię nie stresują? XD


@Ranger: Gdy się bardzo nie spieszysz, puścisz sobie audiobooka, to co najwyżej irytują od casu do czasu, a względem szczególnych idiotów, mam bardziej uczucie współczucia bo nawet nie wiedzą jak są żałośni.