Wpis z mikrobloga

@Syn_Tracza: wiem, wiem, też się spokojnie turlam na czilówie, ale jednak zdarza się, że z naprzeciwka ziomek nie mieści się na swoim pasie, albo bardzo szybko dojeżdża mi do dupska i jednak trzeba na to zwracać uwagę, bo nie wiadomo co debil #!$%@?. No i te światła po zmroku...
@Ranger mowa tylko o tym że jak ktoś nie ogarnia egzaminu na prawko w 2-3 próby to #!$%@? można się trochę nad sobą zastanowić, bo tłumaczenie złośliwym egzaminatorem i pułapkami zakładanymi na egzaminowanych wygląda dziwnie po 6 razie
@rkore: ja zdałem za 5 razem. Kilkanaście lat jeżdżę bez ani jednej stłuczki nawet, 2 mandaty za prędkość, przejechane ok. 150 tysięcy km po autostradach, małych i największych miastach.

Z początku faktycznie jeździłem kiepsko - przyznaję, nawet po zadaniu prawka, ale doświadczenie daje ogromnie dużo za kółkiem.
@TwujKoshmar nic #!$%@? nic ja na to xd serio dajcie mi spokój. Zadałem tylko pytanie OPowi czy ma jakieś refleksje że tak dużo prób potrzebuje a teraz muszę się przerzucać jakimiś przykładamj z czapy ¯_(ツ)_/¯
@Ulany_Utopiec: a ja znam odmienną historię niezbyt rozgarniętego znajomego, co to teorię zdawał kilkanaście razy, ale praktyczny za pierwszym i nic dziwnego, skoro uczył się od małego jeżdżąc terenówką swojego ojca po wsi. Do tego teraz pracuje jako kierowca ciężarówki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DuchGrzyb: zdawałem na koszykarskiej na osobówki za drugim razem na autobusy za pierwszym. Nie widzę nic trudnego w zadawaniu tych egzaminów. Wystarczy znać i przestrzegać przepisów na egzaminie i problem z głowy.
@DuchGrzyb: Sam zdałem za 5 razem, jako 18 letni gówniarz zestresowany egzaminem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Człowiek uczy się jeździć dopiero po kursie a nie w trakcie, z czasem nabywa wprawy i doświadczenia, przez co jazda staje się już wyrobionym nawykiem i stres mija. Znam natomiast osoby co zdały za 1 czy 2 razem i zaliczyło kilka kolizji na starcie przygody z prowadzeniem auta, przeceniając od razu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DuchGrzyb: nigdy nie miałem tam problemów. Brat co prawda zdał z 4 ojciec za 2 kumpel za pierwszym. Serio nigdy tam nie miałem żadnych problemów.