Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Pierwsza wymaksowana maszyna i to jeszcze na dziesięć powtórzeń, wspaniałe uczucie

U mnie jest to maszyna do odwodzenia nogi w tył (nie wyciąg) 102,5kg a co u Was było pierwsze miraski?

W ogóle po tym miałem taką pompę na dupsku xd normalnie czułem, że mam mniej miejsca w spodenkach. Teraz w zasadzie nie wiem co dalej jak już ją wymaksowałem, lubię tą maszynę i w sumie nie wiem czy zwiększać teraz ilość powtórzeń czy może przerzucić się na wyciąg

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #chwalesie
  • 9
  • Odpowiedz
@dominges08: Może coś źle odczytałem, ale co w tym dziwnego, że plecy są silniejsze od klatki? Druga część zdania brzmi jakby to było POMIMO ćwiczenia kalisteniki.
  • Odpowiedz
@pokey: no z osób które poznałem na siłce to zazwyczaj lepsze wyniki mieli w wyciskaniu na ławie niż w wiosłowaniu, częściej widzę kogoś kto zakłada 120kg na płaskiej niż 120kg na sztandze na wiosło jak ja i o to mi chodziło. A druga część odnosi się do faktu że za czasów SW po prostu lepiej mi szły ćwiczenia pull niż push i tyle
  • Odpowiedz
@dominges08:

osób które poznałem na siłce to zazwyczaj lepsze wyniki mieli w wyciskaniu na ławie niż w wiosłowaniu,


To znaczy tylko tyle, że jak przystało na januszy siłowni, katowali klatę zamiast pleców, co jest mało zdrowe. Wynik w wiosłowaniu powinien być większy niz w wyciskaniu
  • Odpowiedz