Wpis z mikrobloga

Żałuje że w zeszłym roku nie skorzystałem z możliwości brania #testosteron. Pomijając agresję(rywalizację), to muzyka wchodzi lepiej i to powszechne zwiększenie motywacji, do ogólnie pojętego działania. Ja debil odmówiłem, bo nie chciałem stracić włosów i zmienić swój ton głosu, ech. Chłop bawi się w antydepresanty, co gówno dają, a tak miałby ochotę na siłownię pójść i ogólnie pewność siebie HARD.
#silownia #mikrokoksy #psychiatria
SaintWykopek - Żałuje że w zeszłym roku nie skorzystałem z możliwości brania #testost...

źródło: comment_1670114227dhmrpUhZ1vwUpFG38gpSv1.jpg

Pobierz
  • 23
@SaintWykopek: Na pewność siebie większy wpływ ma Twoja sylwetka niż środki. A co do środków na bazie DHT - różnice są tak subtelne, ze jeżeli ktoś boi się o włosy i ma mieszki wrażliwe na DHT to nie warto, chyba ze chodzi o efekty sylwetkowe, ale nie o tym mowa w tej nitce.

Generalnie w kontekście psychiki sterydy są przereklamowane. Znam kilkanaście innych środków, które maja znacznie lepszy profil działania i
@SaintWykopek: Podobno testosteron to można głównie tylko zwiększyć przez ćwiczenia fizyczne na świeżym powietrzu. Takie podawanie, jeżeli jesteś już po okresie dojrzewania jest bez sensu bo słabo to się wchłania i zwiększa ilość tesosteronu o bardzo małą ilość.
Nie jestem eksperetem, ale ludzie znający temat, że najlepsza jest terapia hormonalna- hormony wzrostu ale w wieku dojrzewania.
@XYZ91: No #!$%@?łem, bo nie skumałem że chodziło o sterydu i kłucie w dupę- myślałem o teściu przepisanego przez lekarza. Co jednak nie zmienia faktu, że najwięcej testosteronu dają regularne ciężkie ćwiczenia, a bieganie na świeżym powietrzu jest lepsze od biegania na siłowni.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podobno testosteron to można głównie tylko zwiększyć przez ćwiczenia fizyczne na świeżym powietrzu. Takie podawanie, jeżeli jesteś już po okresie dojrzewania jest bez sensu bo słabo to się wchłania i zwiększa ilość tesosteronu o bardzo małą ilość.


@Nowystaryziel: o bracie, ale szamanizm....

Nie jestem eksperetem, ale ludzie znający temat, że najlepsza jest terapia hormonalna- hormony wzrostu ale w wieku dojrzewania.


@Nowystaryziel: "nie jestem ekspertem" to chyba jedyna sensowna rzecz, którą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@klefonafide: W Stanach Adderall i Ritalin są bardzo popularne, od dzieciaków przez sportowców aż po gości na stanowiskach. Malutkie dawki terapeutyczne fety tak w skrócie. Jeśli ktoś ma problemy z układem "dopaminowo-serotoninowym" to faktycznie potrafi naprawić pod deklem. Także masz rację.
@AVOIDME: ja mam niski poziom teścia, dolna granica normy, nie chce brać głównie ze względu na włosy, a zależy mi na czymś, co podniesie ogólnie energię i motywacje, polecisz cos?