Wpis z mikrobloga

Na Reddicie też juz inba
Mam nadzieje, że ta sprawa stanie się głośna medialnie w tym kraju i ktoś pociągnie tych imbecyli z MON do odpowiedzialnosci
Przeciez to jest kpina żeby pod przymusem kazali składać przysięgę a jak nie to do sztumu
Ładnie sobie to wymyślili pisowcy
Nie wiem na ile to prawda, ale gdzieś padło, że niby 200k chłopa miałoby dostać takie wezwanie na ćwiczenia….

https://www.reddit.com/r/Polska/comments/zaluek/dosta%C5%82em_wezwawnie_do_wojska_co_dalej/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf

#obowiazkowecwiczeniawojskowe #niebieskiepaski #rozowepaski #wojsko #polska #bekazpisu #pieklomezczyzn #wojna
xydeN- - Na Reddicie też juz inba
Mam nadzieje, że ta sprawa stanie się głośna media...

źródło: comment_1670029637Vg7eL8BALdaW0xjlutYC3S.jpg

Pobierz
  • 32
@xydeN-: Że co? Wykopki, wam to już totalnie odwaliło. Niby tak bardzo świętujecie zwycięstwa Ukrainy i porażki Rosji. Niby Niemcy to totalne zło, co nie chcą uzbrojenia dostarczać. Niby cieszycie się z planowanych i trwających wielkich zakupów uzbrojenia. Wyzywacie każdego, kto oponuje przeciwko kolejnym aktom wspierania Ukrainy czy aktom wrogim Rosji. A każde z nich zwiększa szansę, że w końcu Polska znajdzie się w stanie wojny z Rosją.

Ale jak przychodzi
@Dragonan: czy ty rozumiesz, że nie chodzi o same ćwiczenia tylko o to, że przez te ustawę na końcu tych ćwiczeń jest PRZYMUSOWE SKŁADANIE PRZYSIĘGI?
Jak odmówisz, to idziesz na 3 lata do paki
Nadal uważasz, że wszystko w porządku???