Wpis z mikrobloga

Hej,
urlop dziekański wzięty, można pół roku odpocząć i skupić się na sobie trochę bardziej, czyli siłowni, zdrowym odżywianiu, czytaniu książek i rozwoju osobistym, a co najważniejsze stabilizacji psychicznej.
Dalej nie palę, ogólnie to czuję coraz mniejszy pociąg do nikotyny w sensie Velo.

Co do diety to dalej trzymam i trzeci miesiąc bez cukru! Zupełnie bez cukru, tylko naturalny z owoców!

Polecacie jakieś książki rozwojowe, psychologiczne czy cokolwiek. Może nie od razu pięć tomów po 500 stron, ale bardziej takie lekkie.

No i wróciłam w końcu do pisania.
smuteczek2000s - Hej,
urlop dziekański wzięty, można pół roku odpocząć i skupić się n...

źródło: temp_file1547156799750437918

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Squanto: Zauważyłem, że ludzie dość często polecają Harariego i że jego pozycje są genialne i odmienią życie, chociaż są też opinie, że to bajkopisarz i strata czasu oraz pieniędzy. Tak czy inaczej, jak odłożę trochę hajsu, to sobie kupię kilka jego książek i sam wyrobię zdanie. Jak na razie pozostaję bezstronny.
  • Odpowiedz
@Squanto: Haha. Scroluję sobie mirko. Jakiś różowy wrzucił zdjęcie, pod nim zdjęcie kota i następny Twój komentarz, że jednak wolisz lżejsze. Ja tu parsknąlem na głos z tego w którą stronę poszła rozmowa a Wy o książkach piszecie. Kocham takie plot twisty.
  • Odpowiedz