Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mój szef to #!$%@?. W dodatku niezbyt lotny.
Mam taką pracę, że trzeba pracować też w weekendy i święta. W mniejszej obsadzie ale jednak tak pracujemy. No i ja jestem w gronie tych, którym te weekendy wypadają częściej, ale trudno, nie jest tego o wiele więcej od innych, poza pupilkami.
No i mój sprytny szef mówi, że w święta w tym roku zrobimy tak, żeby nie pracować. Zajebiscie, ale już wiedziałem, że coś mi tu niemiłosiernie #!$%@?.
No i owszem, w święta prawie nikt nie pracuje. Prawie, bo w jeden dzień znalazła się robota dla jednej osoby. Tak tak, zgadliście, dla mnie.
Mało tego - lecę paluchem po grafiku dalej, dostrzegam, że znalazła się też robota w Nowy Rok, czyli, jak by nie patrzeć, także święto. Ciekawe, kto będzie pracował i w Boże Narodzenie, i w Nowy Rok, podczas gdy z całej ekipy jest jeszcze jedna osoba, która przyjdzie do pracy w NR, a reszta ma wolne, inni dostają urlopy w tym czasie.
A niezbyt lotny, bo nie umie nawet na paluchach policzyć do dwóch, żeby za pracę w święta oddać mi odpowiednią liczbę dni wolnych.
Aż trzymam z całej siły kciuki za to, żebym złapał grypę w ostatnim tygodniu grudnia, ale szanse na to określam na bliskie zeru.
#!$%@?łem się na durnia. Mniej pracy w święta - cała ekipa nie pracuje, jedna osoba pracuje w dwa z trzech dni świąt w tygodniu. #!$%@?ście gościu.
A i żeby nie było - to nie Januszex tylko korpo.
#praca #pracbaza #januszex #korposwiat #szef #bekazpodludzi #gorzkiezale #zalesie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6389a6284bf3873caced77db
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mój szef to #!$%@?. W dodatku niezb...

źródło: comment_1669980389VYdfLFl4fLHrso6uXHJg7T.jpg

Pobierz
  • 9
@Jechanka: zapewne w takim gdzie jest duzy kontakt z krajami, w ktorych swiat sie nie obchodzi. Swego czasu tez pracowalem w korpo w zdarzaly sie okazjonalne dyzury (praca z domu) . Raz robilem tez w sylwestra, ale sam sie zglosilem :D. Czasem jakies weekendowe testy systemow. Normalka
SycącyLemur: @Wygryw_z_wyboru: @Jechanka: @kuncfot: @xelewag: @Rudz1elec: @Kernydz: @nativ:
Nie jestem klepaczem Excela, po prostu ze względu na to, w jakim dziale pracuje, zawsze ktoś musi być i wypada tak, że pracuje się w weekendy i odbiera za to wolne
No ale co mi da wolne w środę po Bożym Narodzeniu...?
Nie chce brać zwolnienia na czas świat, bo byliby gotowi przysłać do mnie kontrolę.