Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #s--s
jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóż...

źródło: comment_1669960949h2SgGzeDLmKnkRqIZOveKT.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku ale bym czuwał 54.9% (1619)
  • Pozwoliłbym w osobnych 19.0% (559)
  • Nie pozwoliłbym 26.1% (769)

Oddanych głosów: 2947

  • 236
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: @jmuhha: Dużo zależy na jakiej stopie ja znałbym jego, jeśli jest z nim przez rok i już bywał w domu rozmawiałem z nim i wiem co to za typ. To decyzja byłaby inna niż by przyprowadziła jakiego frajera którego rok ukrywała przed rodzina.
  • Odpowiedz
Sam tak zostawałem u dziewczyny a obecnej żony i tak samo ona zostawała u mnie. Ani jedni ani drudzy rodzice nie mieli z tym problemu. Mało tego nie spaliśmy z rękami na kołdrze, ale staraliśmy się być cicho.
Głupotą jest zabranianie dorosłym osoba spania razem w obawie przed seksem, przecież oni i tak to będą robić, a tu przynajmniej mają normalne warunki i nikt nie udaje, że tak się nie dzieje.
W
  • Odpowiedz
To jest nieuniknione a większą wartość da uświadamianie niż zakazywanie bo to przynosi dokładnie odwrotny efekt ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Don_Calzone: Anon, chodzi o 21 letnią pannicę. W czym chcesz ją uświadamiać?

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy
  • Odpowiedz
Głupotą jest zabranianie dorosłym osoba spania razem w obawie przed seksem, przecież oni i tak to będą robić, a tu przynajmniej mają normalne warunki i nikt nie udaje, że tak się nie dzieje.

W czasach studenckiej biedy przyszła teściowa kupowała nam tabletki antykoncepcyjne (raz na trzy miesiące), a my spłacaliśmy to regularnie.


@Rozgryzacz: Chryste, jaki cringe.

"Przyszła teściowo, to są środki za środki antywnuczkowe". Ja rozumiem, popieram, sam bym finansował
  • Odpowiedz
@jmuhha: Ja tak miałem ze swoją żoną która pochodzi ze wsi ale dla mnie to była śmiesznostka, nawet na swój sposób urocza. Jak nocowałem u niej w domu to wiadomo każdy wieczorem grzecznie do he he swojego pokoju, a jak wszyscy już spali to na paluszkach...
  • Odpowiedz