Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóż...

źródło: comment_1669960949h2SgGzeDLmKnkRqIZOveKT.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku ale bym czuwał 54.9% (1619)
  • Pozwoliłbym w osobnych 19.0% (559)
  • Nie pozwoliłbym 26.1% (769)

Oddanych głosów: 2947

  • 236
  • Odpowiedz
@jmuhha: Niech się bzikają jak chcą. Są pełnoletni i za siebie odpowiadają. Ale nie w moim domu.

Jak facet chce zaruchać to niech go będzie stać na wynajem mieszkania i zaproszenie mojej córki, a nie gołodupiec będzie szukał miejsca do zabawy w szeregowego #!$%@?łko w moim domu.
Gówniarzeria niech się bierze do roboty. Jak bachora strzeli przez pomyłkę to chociaż będzie mieć go gdzie wychować. A nie potem z płaczem
  • Odpowiedz
W ogóle opcja "Pozwoliłbym w jednym wyrku ale bym czuwał" mnie rozwaliła. Jak to sobie wyobrażacie?

Stalibyście pod drzwiami i słuchali czy nie ma dźwięków segzu za drzwiami? Czy spali obok na wersalce albo pod łóżkiem. To jest bardziej chore niż opcja ze spaniem w osobnych wyrkach. Jak już pozwolicie spać w jednym wyrku to już nie bawcie się w kontrolowanie bo to jest creepy na maksa. I co jak by doszło
  • Odpowiedz
  • 3
@jmuhha
21-letnia dorosła kobieta xD a tu #!$%@? o jakimś czuwaniu. Ja wtedy już miałem robotę na pół etatu i od biedy dałbym radę się sam utrzymać w wynajętym pokoju.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Czuwali w nocy XD Nie zmruży oka biedny bo jeszcze będą.......uprawiać seks. Z takich pomysłów potem biorą się ludzie którzy wyjeżdżają na studia i zaraz wracają bo nie potrafią sobie emocjonalnie poradzić bez rodziców zaraz obok, albo w drugą stronę dzieciaki które przy pierwszym spuszczeniu z oka (najczęściej też studia) dostają małpiego rozumu i później trzeba ich wyciągać.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Tak swoją drogą, zakaz spania razem i pilnowanie córek wziął się z czasów gdy antykoncepcja nie była znana a ciąża mogła zakończyć się śmiercią córki.

Zachowywanie dziewictwa do ślubu nie jest wymysłem religijnym tylko praktycznym. Jeszcze do niedawna na wsiach pilnowano kobiet w nocy a w dzień nie pozwalano im chodzić bez przyzwoitki. Każdy rozumiał że młodzi faceci są nieodpowiedzialni i zrobią wszystko byle by tylko "zaliczyć". A niestety
  • Odpowiedz
@jmuhha: Wszystko zależy od Ciebie. Ja zostałem tak wychowany, że nikt mi nie musiał mówić że nie wypada spać w nie swoim domu bez ustalenia tego z właścicielem tj. np ojcem mojej obecnej żony. Choć pamiętam, że raz zasnąłem gdy oglądaliśmy film z dziewczyną i obecny teściu obudził mnie po 2 w nocy i pojechałem do domu xD ale w życiu bym nie robił o to problemu. Jeśli córka Cię
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jest dorosła = może robić CO TYLKO CHCE tylko musi brać za to odpowiedzialność. W ogóle bym się w to nie wtrącał.

Jedynie z racji, że ja nie lubię spać u kogoś i gościć ludzi u siebie czułbym się niezręcznie. Przecież nikt nie wierzyłby w to, że mogą się ruchać tylko w nocy. Poza tym co mi do tego, z kim rucha się moja 21 letnia córka. Większość 21
  • Odpowiedz