Wpis z mikrobloga

Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)

Czy musieliby spać osobno czy mogliby razem a wy byście czuwali?
#pytanie #zwiazki #seks
jmuhha - Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóż...

źródło: comment_1669960949h2SgGzeDLmKnkRqIZOveKT.jpg

Pobierz

Waszym zdaniem

  • Pozwoliłbym w jednym łóżku ale bym czuwał 54.9% (1619)
  • Pozwoliłbym w osobnych 19.0% (559)
  • Nie pozwoliłbym 26.1% (769)

Oddanych głosów: 2947

  • 236
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha:

Potrzebne informacje. "Chłopak" to może być np jej wujek, czy ksiądz z sąsiedniej parafii ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy odpowiedź byłaby jedna...

  • Odpowiedz
Czy pozwolilibyście zostać na noc chłopakowi swojej 21 letniej córki? (Załóżmy, że jest z nim rok + a wy sponsorujecie jej studia)


@jmuhha: To jest tak głupi wpis na tak wielu poziomach. Dlaczego miałbym nie pozwolić chłopakowi mojej córki zostać u mnie w domu? Z przyjemnością ugoszczę człowieka którego kocha moja córka. Niech spędzając dobrze czas w ciepłym, przyjaznym domu i dobrej atmosferze.

Ale co do tego ma fakt tego że opłacam studia swojej córce. Czy fakt że opłacam jej studia daje mi prawo do decydowania o tym z kim ta córka chce spędzić życie albo z kim sypia? Gdyby sobie sama płaciła za studia to może robić co chce a jak ja płacę to ja mam o tym decydować? Przecież to jest kompletnie
  • Odpowiedz
  • 0
@jmuhha wiadomo o co chodzi i nie wiem czy zakazywanie czegokolwiek ma sens. Z pewnością szczera rozmowa, uświadomienie o zabezpieczeniach oraz konsekwencjach działania jest ważniejsze. Poza tym jeżeli myślisz, że w ciągu dnia jak ją odwiedzał to przepisywali zeszyt z religii to jesteś w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy z nas był młody i wiadomo jak to było. Poza tym nawet jak wydaje Ci się, że
  • Odpowiedz
@jmuhha: pozwoliłabym w jednym łóżku i nikogo bym nie pilnowała. To są dorośli ludzie, niech robią co chcą. Co to w ogóle za zabobony. I jeszcze argument że dajesz kasę na studia - no #!$%@? łaskawca i pan na włościach - szatnaż emocjonalny na przemoc ekonomiczną. W sumie moi rodzice tacy byli, co wyszło mi na dobre, bo po prostu poszłam do pracy pomimo dziennych studiów i podziękowałam za taką
  • Odpowiedz
@jmuhha: człowieku, ja po studiach zamieszkałem z dziewczyną w kawalerce (mieliśmy po 19 lat) i jakoś ani moi rodzice ani jej nie mieli problemów, a ty mowisz o jednej nocy?
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nie czuwałbym mam mądrą córkę i zakłada mu gumę. Od 3 lat może zostać powołana dostać karabin i walczyć za ojczyznę. Nie widzę problemu tego że się rucha.
  • Odpowiedz
@jmuhha: edukacja i tyle. Wiadomo, że jak będą chcieli zrobią to w dowolnym miejscu w dowolnym czasie. Nie musi być noc, nie musi być pod kołdrą, nie musi być nawet pod dachem. Nie można robić z tego zakazanego owocu, tematu tabu. Tłumaczyć o zabezpieczaniu się i nie tylko ze względu na ciążę (która wcale nie jest taką "tragedią" nawet w młodym wieku), ale też ze względu na choroby.
To jest
  • Odpowiedz