Wpis z mikrobloga

przecież tego kalibru błędy też popełniali już FACECI na tych MISTRZOSTWACH ŚWIATA


@rybsonk: sprawdzam!
wymień JEDEN przypadek, gdzie piłka minęła linię boiska o ponad 20cm (czyli średnicę właściwej piłki, sic!) i nie było to odgwizdane na tych mistrzostwach.

Jestem przekonany, że nie jesteś w stanie znaleźć takiego przypadku nawet na żadnych MŚ z poprzedniej dekady.
sprawdzam!

wymień JEDEN przypadek, gdzie piłka minęła linię boiska o ponad 20cm (czyli średnicę właściwej piłki, sic!) i nie było to odgwizdane na tych mistrzostwach.

Jestem przekonany, że nie jesteś w stanie znaleźć takiego przypadku nawet na żadnych MŚ z poprzedniej dekady.


@sidhellfire: napisałem o kalibrze błędu, nie o identycznym błędzie. Masz tu odgwizdanie spalonego z kapelusza i nieprzyznanie rzutu karnego co jest pomyłką o kalibrze wiele razy większym niż brak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybsonk: mówisz o wadze błędu, a nie o skali. Porównujesz trudną do oceny sytuację z kuriozalnym wręcz niedopatrzeniem tłumacząc, że nie miało to dużego znaczenia. To jest skrajnie głupie. Równie dobrze można tłumaczyć, że można jechać po pijaku po 3 w nocy bo w sumie nie ma ruchu więc nikomu krzywda się raczej nie stanie. Można gdybać czy z rożnego nie padnie bramka tak samo jak z karnego. Sęk w tym