Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co za chora sytuacja. Mam 32 lat i niemal nie przespałem się z kuzynką.. Jest to wnuczka siostry mojej babci. Nigdy nie mieliśmy ze sobą większego kontaktu z racji tego, że dzieli nas 10 lat różnicy, a wieku dzieciecym jest to duzo. Od około 8 miesiecy pacujemy razem w jednej firmie, a złożyło się tak, że pracuje ona w mojej grupie. Częsty kontakt, dużo rozmów i nagle załapaliśmy super kontakt. Zaczęliśmy ze sobą rozmawiać również utrzymywać kontakt po pracy. No w końcu rodzina. Tyle, że oboje zaczęliśmy z reacji kuzynowskiej przechodzić w relację bliższe. W końcu się pocałowaliśmy. Oczywiście przyszła refleksja i ogranieczenie kontaktu. Długo to nie trwała bo po dwóch dniach prawie doszło do skesu w aucie. Chciałem pogadać z nią o sytuacji, a prawie w tym przypadku ona mnie przeleciała. Ja się opamienyalem, ale nie ukrywam, że strasznie mnie do niej ciągnie i gdybyśmy nie byliście rodziną, to już byśmy byli w bliskiej relacji.
Musiałem się komuś wyżalić, i padło na mirko.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6388598a4bf3873caced43ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 33
gdybyśmy nie byliście rodziną, to już byśmy byli w bliskiej relacji


@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli oboje jesteście antynatalistami: nie ma żadnych przeciwwskazań. Ten rodzaj moralności został ludzkości wmówiony z uwagi na uwarunkowania genetyczne, przed którymi ludzkość kiedyś nie mogła się nijak bronić.

Jeżeli któreś chce dzieci, to trochę przypał.
OP:
Ja z nią nie miałem kontaktu, ale nasi rodzice już tak. No i to bardzo bliski. Jej rodzice są bardzo zrzucić z moimi rodzicami. Często się spotykają, a ja z jej rodzicami też mam dobry kontakt. Z nią złapałem wcześniej kontaktu z racji roznicy wieku. Ona zawsze była dla mnie dzieciakiem. Ja miałem 15 a ona 5. Ja 25 ona 15. Teraz mam 32, a ona 22 i różnica wieku