Wpis z mikrobloga

@moll: Czyli nawet nie znasz kontekstu tematu na który zabierasz głos ale poczułaś chęć wypowiedzenia swojego zdania odnośnie czegoś co w ogóle Cię nie dotyczy ani jak przyznajesz nawet nie wiesz kogo dotyczy i co w zasadzie się dzieje? Czy aby kocioł nie przyganiał garnkowi? Sama atencjonujesz fotkami obiadów, które gotujesz dla męża.
@Phyrexia: znam kontekst na tyle na ile został przedstawiony przez OPkę tego wątku i w ramach tego wątku wypowiadam się o tym zdjęciu.

Nie, dlatego że ja moje zdjęcia obiadków wstawiam w celu nie tylko "atencjonowania się", jeśli tak chcesz to określić, co jako pretekst do wymiany doświadczeń - czasami ktoś coś podpowie, podrzuci pomysł na coś innego do ugotowania, często też poza zdjęciem, do którego można łykać ślinkę ktoś chce
@Phyrexia: Ja wiem jaki jest wykop i jakie ma podejście do wgw, lekko zniesmaczyło mnie po prostu że tak duża cześć wykopków ZABRONIŁABY swojej partnerce wrzucić takiego zdjęcia, gdzie na zdjęciu dziewczyna nie pokazuje w zasadzie nic poza majtkami na brzuchu (już całkowicie pomijając aspekt tego po co wrzucać takie zdjęcie, każdy prowadzi swój profil na ig jak chce). Ale jeżeli widok bielizny kobiecej jest już aż takim bodźcem seksualnym, że
@Phyrexia: to że na reddicie coś jest chwalone nie znaczy od razu że jest słuszne.
Pamiętam że Twója morda często się tu pojawiała więc pewnie lepiej rozumiesz co kieruje smuteczkiem, ale ja nigdy nie zrozumiem po co ktoś chciałby wyzbyć się anonimowości którą daje internet. Dobrowolne pozbywanie się jej to strata chyba połowy przyjemności którą dają portale takie jak ten
moje zdjęcia obiadków wstawiam w celu nie tylko "atencjonowania się", jeśli tak chcesz to określić, co jako pretekst do wymiany doświadczeń - czasami ktoś coś podpowie, podrzuci pomysł na coś innego do ugotowania


@moll: Zacny fikołek. A pomyślałaś, że może @smuteczek2000s wrzuciła tę fotkę bardziej by zrobić ankietę odnośnie tego jak przeciętny użytkownik portalu odbiera takie zdjęcia niż dla zebrania atencji? Albo z jakiegoś jeszcze innego powodu? Dlaczego zatem jej ubliżasz
@ArekMaupa: Co jest nie tak we wrzucaniu swojej fotki jeśli chcesz się nią podzielić? Na Facebooku poza buzią jest też imię, nazwisko czy często nawet miejscowość i firma w której pracujesz. Dlaczego więc zwykłe dzielenie się zdjęciami wrzucane przez użytkowniczkę wywołuj na Wykopiee tyle emocji?
@Phyrexia: żaden fikołek.

Ty odniosłaś się do moich obiadków w ogóle, a ja do zdjęcia w kontekście tej konkretnej dyskusji, a nie jego natywnego pochodzenia. I jakiejkolwiek innej proweniencji to zdjęcie by nie było, w ramach tej rozmowy kontekst dla mnie zostaje taki sam. Dlatego też mogłam i swoje zdanie wypowiedziałam, nie bawiąc się w obrończynię moralności. Na publicznym forum pod publicznym wpisem, tego też mi zabronisz?

I to jest podstawowa
pianę z buzi


@moll: Być może Twoim podstawowym błędem logicznym jest zakładanie, że ktoś Cię tutaj atakuje i kogoś obchodzisz Ty i Twoje zdanie. Ja odnoszę się do mentalności bandwagon, którą reprezentujesz. Od kilku dni tamta użytkowniczka jest ośmieszana i gnębiona z powodu wstawienia głupiego zdjęcia, a absurd goni absurd. Np. ktoś kto nagminnie szuka atencji na Wykopie wrzucając m. in. fotki obiadków nie tyle krytykuje kogoś kto zbiera więcej atencji