Wpis z mikrobloga

właśnie nie bardzo wiem co mam rozumieć przez zabranianie albo pozwalanie dorosłej sobie na coś, bo zwyczajnie nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak to wygląda, ale chyba część ludzi w takich sytuacjach żyje, więc staram się dociec xD takie trochę 'napisz do mnie sms bo inaczej będę się #!$%@?ć ale ja tego nie chcę'. Uważam że jeśli ktoś jest w związku to obie strony zdają sobie sprawę z tego co jest
@jutronaobiadznowuryz: > a niby czym się różni zabranianie od natychmiastowego zakończenia związku po zrobieniu czegoś co ci się nie podoba? Przecież nikt tu nie rozumie zabraniania jako nie wiem, walenia po mordzie za karę xD co ty sobie niby wyobrażasz

@jutronaobiadznowuryz: Chodzi o to, że jak musisz swojej lasce zabraniać puszczania się to musisz się dwa razy zastanowić czy na pewno powinieneś z nią być skoro ma takie ciągoty
@kocham_wykopka: Wulgarne #!$%@? xD Ludzie jakbym Wam pokazał co jest wulgarne to byście potem do psychologa chodzili czy innego tam speca od #!$%@? bani. Tu jakaś wychudzona dziewczynka wrzuca fotę w jakichś dziwnych slipach, spodnie jej z dupy lecą, skóra biała jak u małpy albinosa, bioder nie odnotowano, a Wy to rozważacie jako jakiś akt o podłożu seksualnym? No do #!$%@? giętego ludzie, zwykłe zdjęcie wrzuciła baba które jest tak zmysłowe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jutronaobiadznowuryz: Znaczy że takie pytanie jest dla mnie dosyć abstrakcyjne, bo gdyby dziewczyna chciała się #!$%@?ć, to po prostu nie jest materiałem na poważny związek i niebyłbym nią zainteresowany.
@kocham_wykopka: wrzuć tu podobne zdjęcie to ocenimy xD
@Phyrexia: Tak na serio to cringe straszny z tym zdjęciem- gacie typu czyści-rowy podciągnięte specjalnie za wysoko żeby było je widać- niehigieniczne i niekomfortowe.
Spodnie opuszczone zbyt nisko- żenada- ani to seksowne ani zbytnio mądre
Poza tym typiarka ma jakieś zaburzenia typu border- już wcześniej wrzucała inne fotki i relacje. Brakuje jej atencji spermiarzy- w taki sposób łechta sobie ego.