Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: raczej to, jakiego tonu używasz w swoich wypowiedziach w stosunku do mnie. A jest napastliwy, więc raczej co ocierać masz.

Gdyby Ciebie nie obchodziło moje zdanie to byś je po prostu zignorowała, a nie próbowała mnie "umoralniać", pouczać i nauczać.

Hmmm... fotki obiadków wrzucam raz na jakiś czas, więc trochę Ci się pomyliło co do częstotliwości. W dodatku porównujesz inny kaliber i inną świadomość. Wrzucając zdjęcie obiadku wiem na jaką
to akurat Twój problem, ze tak to odbierasz, a nie mój


@moll: Mój problem jak odbieram Twoje słowa, cytuję, "zryty beret" jako ubliżanie tamtej dziewczynie? Przestań się kompromitować.
@Phyrexia: ty na prawdę myślisz, że celem ankiety było zebranie opinii? Przecież sama ankieta, zdjęcie i wzmianka o profilu na instagramie to jawne wołanie o atencję i próba zaangażowania potencjalnego czytelnika do dyskusji, co za tym idzie szersze wypromowanie posta. Prawda jest taka, że gdyby rzeczywiście interesowała ją opinia na temat takich zdjęć, to w pierwszej kolejności zaadresowałaby pytanie, a dopiero po zebraniu opinii je opublikowała.