Wpis z mikrobloga

@moll: A to okej, tak właśnie czytałam to z zaciekawieniem i pełna podziwu do Twojej cierpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°) To się nie #!$%@?.

PS: A zdjęcia Twoich obiadków lubię.
@niko444: Wciąż uważam za nienormalne zabronienie swojemu partnerowi wrzucenia zdjęcia (które nie jest nagie/erotyczne/prowokujące) do internetu. Nawet jeśli nie podobałoby mi się zdjęcie partnera, to przecież nie mogę zabronić mu wrzucenia go. Chodzi tylko o to ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kocham_wykopka: tutaj jest pokazanie troche majtek wiec nie jest to rozsadne zdjecie nawet dosc glupie do robienia bedac singlem a co dopiero w zwiazku, swoją drogą do mnie ostatnio przyczepila sie moja dziewczyna ze wrzucilem zdjecie zegarka ktory dostalem z pracy, ze to niepotrzebne szukanie atencji i to ze kolezanki lajkowaly xdd to juz jest wedlug mnie gruba przesada xdd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@pawel0008: @moll:
Mój plan uwiedzenia najpiękniejszej wykopowiczki, czyli Phyrexii, był genialny w swojej prostocie i okazał się niesamowicie skuteczny. Gdy inni stalkowali jej Insta i Fejsa, ja wykazałem się detektywistycznym kunsztem dorównującym być może nawet i Krzysztofowi Rutkowskiemu.

Z jej wpisów dowiedziałem się, że w każdą sobotę rano udaje się za miasto jeździć konno. Kupiłem na Aliexpressie strój dżokeja i co tydzień wyczekiwałem na parkingu przed inną stadniną. Gdy wydawałem
@ChwilowaPomaranczka: i dlatego nie sprułam się o to że wstawia, bo to jej wola. Każden jeden może to czego ona nie? Ale skoro ona wstawia, ja sobię mogę ocenić i spowodować że ktoś inny się spruje.

I zobacz jak ładnie się to kręci. Imternety to potenga jednak ;D