Wpis z mikrobloga

Jedna rzecz jest bardzo ciekawa. Spojrzałem sobie na statystyki tego meczu i jedna rzecz mi się zupełnie nie zgadza. Jest to dość śmieszne. Otóż Argentyna, jak wszyscy zresztą sami widzieliście oglądając sam mecz, miała niesamowicie ogromną przewagę w liczbie oddanych strzałów, wymienionych podań oraz w posiadaniu piłki i oczywiście w samej liczbie stworzonych sytuacji. Więc logiczne jest to ,że nasza drużyna powinna a właściwie musiała mieć większą liczbę fauli niż Argentyna. Wiadomo- jak się tylko bronisz i biegasz za piłką i przeciwnikiem to musisz utrudniać mu za wszelką cenę grę a to powoduje sporą ilość fauli. A jednak nie xd Okazuje się ,że w tej statystyce Argentyna też miała przewagę bo miała 11 fauli na koncie a nasza drużyna tylko 6 .

Nie mogłem w to uwierzyć jak to zobaczyłem xd Rozumiem ,że musieliśmy na wszelki wypadek uważać z żółtymi kartkami bo w wypadku równej ilości punktów i takiego samego bilansu bramek jak Meksyk, liczbie strzelonych bramek i mecz bezpośredni liczy się następnie liczba żółtych kartek a tych Meksyk miał mniej. Przecież jednak da się faulować i przy tym nie dostawać żółtych kartek. Zresztą jak oglądałem ten mecz to miałem wrażenie ,że nasi zawodnicy w ogóle nie stosują agresywniejszego odbioru piłki. To wyglądało tak ,że jak jakiś Argentyńczyk miał piłkę to nasi zawodnicy zamiast jakoś agresywniej odebrać piłkę to tylko cofali się i patrzyli co się zaraz stanie tak jakby tylko czekali jak Argeńtyńczykowi piłka odskoczy albo źle poda. To nie jest nowoczesny pressing

#pilkanozna #mundial #mundial2022 #mistrzostwaswiata2022 #mecz #reprezentacja #sport #katar #katar2022 #qatar2022 #ms2022 #football #mistrzostwaswiata #qatar