Wpis z mikrobloga

Ktoś stosował może taki wyrób? Cena zachęca pytanie jak działanie. Myślę też o innym suplemencie "good trip" który ma więcej składników aktywnych. Pytanie czy poza uspokojeniem ashwagandha potrafi w jakimś małym stopniu pomoc na #depresja ? Pytam, bo jestem smutna #!$%@?ą od jakiegoś czasu i stąd zainteresowanie naturalnymi metodami na początek.
#ashwagandha #adaptogeny
Pobierz bahometh - Ktoś stosował może taki wyrób? Cena zachęca pytanie jak działanie. Myślę t...
źródło: comment_1669802442QnmlJCuUcFlpOijq2WPLcQ.jpg
  • 8
@bahometh: Próbowałem wszystkiego. Ashwagandhy, l-teaniny, cbd, dziurawca zwyczajnego i powiem Ci że nie widziałem u siebie żadnych pozytywnych efektów. Jak dla mnie to wszystko to po prostu zwykły marketing i zarabianie kasy na frajerach, ale jak chcesz to próbuj może akurat Tobie pomoże.
@bahometh: cbd z eir health jest dobrej jakości. Można ogarnąć zniżkę, chyba stonerchef ma kod na -20%. Ashwagandha jest nawet spoko, jej działanie zostało udokumentowane, sprawdź sobie na blogu pana tabletki, miał o tym obszerny wpis. Ważne, żeby wyciąg roślinny był standaryzowany