Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 727
Odbierałem dziś paczkę z paczkomatu InPost. Była kolejka 2 osoby, ja trzeci. Gość wpisuje ręcznie i coś nie może wpisać, no to cyk otwieram paczkę z aplikacji, biorę i idę. Za plecami dosłownie ryk gościa "k#rwa, tak się spieszy, kolejka jest, debil nie ma czasu poczekać na swoją kolej, trzeba było sobie z domu otworzyć". Zagotowało się we mnie i mówię, że aplikacja udostępnia taką możliwość to czemu mam czekać na zimnie. Wszyscy w kolejce oburzeni. Normalnie jak w lesie...
#paczkomaty #inpost
  • 84
@ztakisam: 2/10

Mogles napisac tak:

Odbierałem dziś paczkę z paczkomatu InPost. Była kolejka 2 osoby, ja trzeci. Gość wpisuje ręcznie i coś nie może wpisać, no to cyk otwieram paczkę z aplikacji i idę do skrytki. W tym momencie gosc dochodzi do niej jednak pierwszy i chwyta moja paczke. Probuje mu wytlumaczyc, ze paczka nalezy do mnie jednak mowi, ze przeciez on byl pierwszy i to na pewno jego paczka. Nie
@ztakisam: ja miałem ciekawą sytuację w tym roku - babka coś nie może odebrać przesyłki, w apce ma że jest w paczkomacie, a ten nie chce wydać, zaczyna dzwonić na infolinię, akurat była na głośnomówiącym i konsultantka że widocznie błąd apki, i że przesyłka jeszcze nie jest w paczkomacie. Kobieta się odsuwa i mnie puszcza, ja mam przesyłkę do nadania, skanuję etykietę i otwiera mi się skrytka... A tam paczka. Patrzę