Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 727
Odbierałem dziś paczkę z paczkomatu InPost. Była kolejka 2 osoby, ja trzeci. Gość wpisuje ręcznie i coś nie może wpisać, no to cyk otwieram paczkę z aplikacji, biorę i idę. Za plecami dosłownie ryk gościa "k#rwa, tak się spieszy, kolejka jest, debil nie ma czasu poczekać na swoją kolej, trzeba było sobie z domu otworzyć". Zagotowało się we mnie i mówię, że aplikacja udostępnia taką możliwość to czemu mam czekać na zimnie. Wszyscy w kolejce oburzeni. Normalnie jak w lesie...
#paczkomaty #inpost
  • 84
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ztakisam: ja odbijałem qr i w tym samym czasie koleś otworzył zdalnie. musieliśmy sprawdzać czyja kogo bo obok siebie się otwarły. Nie mógł poczekać 10sek tak więc...
na moim podkarpackim zadupiu biedronka zrobiła remont i w końcu są kasy samoobsługowe - myślę - fantastycznie - w końcu będę mógł wziąć czipsy i batony, cyk, 3 produkty skasowane i do domu

ale nie, teraz ustanowili jedną babkę do stania przy samoobsługowych i czasem ktoś jest na zwykłej kasie


@dzek: Ty się ciesz, że w ogóle kogoś oddelegowali do tych kas samoobsługowych.
W "mojej" Biedronce nikogo takiego nie było, tylko
@OnceUponATime_: to nie jest taka czarno biała sytuacja. Podobno jak korzystasz z terminala i ktoś w tym momencie zdalnie odbiera przesyłkę to się blokuje na jakiś czas terminal z jakiegoś powodu, więc może to być wkurzające. Ale pisze podobno bo nigdy tego nie zweryfikowałem
"poczekaj na pomoc"


@michcio: wczoraj miałem flashbacki z auchana, gdzie kasa nie waży produktów wcale, mogę sobie skanować jak mi pasuje, mogę przyjść z alkoholem, zeskanować go, wsadzić do torby i skanować dalej - gdzieś za 3-5 kolejnych produktów babka na głównej konsoli się na mnie popatrzy i kliknie, że wiek się zgadza i generalnie cały kurna proces od początku do końca przechodzi totalnie bez żadnej przerwy!

nie wiem dlaczego tylko
@ztakisam: ja ostatnio podjeżdżam, a chłop odbiera paczkę i jakąś już w ręku miał, więc otwieram zdalnie swoją i się otwiera skrytka i po sekundzie druga. Biorę paczkę, ale coś za mała mi się wydaje. Odchodzę, patrzę na etykietę, brak danych to rozrywam i "WTF GDZIE MOJE LEGO?!", szybko do typa do samochodu i #!$%@? pukam do drzwi kierowcy - jakby to był jakiś dom XD I mówię, że chyba paczuszkami
ować dalej - gdzieś za 3-5 kolejnych produktów babka na głównej konsoli się na mnie popatrzy i kliknie, że wiek się zgadza i generalnie cały kurna proces od początku do końca przechodzi totalnie bez żadnej przerwy!


@dzek: W zasadzie w Lidlu też co często działa podobnie - kupując alkohol czekam chwilę (z reguły poniżej minuty) i kasa dostaje w tym czasie potwierdzenie wieku, z tego co widziałem to od kasjerki w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Widac: jeśli to pasta, to znajdź identyczny tekst. Jeśli tak jest to kupie ci pizzę do domu do 50 zł na pyszne. Raczej bez problemu, przecież czytasz to 2-3 raz.