Wpis z mikrobloga

Nie mogę zrozumieć, dlaczego niektóre #rozowepaski lecą na takich #sebix i innych patusów agresorów.
Ja widząc takiego od razu odczuwam niepokój, stres, robię się bardziej ostrożna i nieufna wobec takiego typa. Raczej nie znam żadnego takiego niebieskiego (nie wliczam w to znajomych z widzenia ze szkoły, którzy po latach mogli się takimi stać) i nie czuję potrzeby znać.

Nie rozumiem więc, jakim cudem te różowe, nazwę je karynami, czują pociąg do takich samców, skoro większość z tych goryli nie jest nawet 5/10, jest prymitywna, mając karyne w domu idzie do klubu roochać inne panny, do tego zero merytorycznej rozmowy, jedynie czego się można po takim spodziewać, to wpi3rd0l. Jakim cudem te różowe nie odczuwają strachu, stresu, obaw, nieufności, braku bezpieczeństwa, instynktu samozachowawczego i jakiegoś uczucia każącego im unikać takich gości? Dla mnie to niepojęte, to jak nie czuć strachu na widok krokodyla a wręcz potrzebę przytulenia się do niego ( ͠° °)

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #przemyslenia #zwiazki #seks #karyna #blackpill #p0lka
  • 25
@eloszka911: tak masz racje, zamiast napisać zawsze, powinienem napisać często,

a jeszcze względem tego co napisałeś, ja bym napisał, że ciągnie nas do podobnych do siebie względem dłuższej relacji - to taki zdrowy pociąg, wydaje mi się, że istnieje w nas też czasami taki nie zdrowy pociąg do przeciwieństwa, którego możemy się nawet wstydzić sami przed sobą a co mówić się z nim dzielić/pokazywać, dlatego ten niezdrowy pociąg jest tak mało
@ciasteczkowy_otwur: w jakim sensie napalona?

@NothinButMammal: @Wutelgi: @Pozytywny_gosc:

Bo jeśli u mnie instynktownie na widok takiego patusa mam ochotę zejść mu z oczu, wycofać się, schować się lub momentalnie sztywnieję w oczekiwaniu na atak z jego strony (żeby być gotową się bronić) to te laski odczuwają pożądanie, a nie strach. U mnie strach przeciwdziała chęci seksu, więc nie umiem sobie wyobrazić, jak u nich to działa, jak one
@mesje_labul: tylko że tu nie trzeba rozsądku by się bać, strach jest instynktowny, co trzeba zrobić by nie mieć takiego instynktu samozachowawczego? Czasem aż im zazdroszczę że mają tak proste umysły i życie ich jest takie łatwe proste i nieskomplikowane ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@rozowatoxa: niegłupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)