Wpis z mikrobloga

@FejsFak

Wszystko fajnie, tylko ja - szczególnie jako antynatalista - mam w piździe koszt "systemowy" w tym emisje CO2. Interesuje mnie tylko i wyłącznie koszt własny - rachunki. Gdyby były wychodnie węgla kamiennego to bym kopał i palił aż huczało (oczywiście w automatycznym piecu do spalania od góry). A wy jak żeście nasrali gówniaków bo jesteście małpami rozpłodowymi to się martwcie o "katastrofę klimatyczną", ale antynatalistom dajcie spokój.
@FejsFak: dobra, nie chce mi sie ogladac calosci, ale bazujac na pierwszych minutach juz jest niescislosc (na twoja korzysc). polowa elektrowni weglowych w Polsce (9 na 18 czy 19) generuje rowniez cieplo, a do tego mamy 37 elektrocieplowni. mozna wiec przyjac, ze zdecydowana wiekszosc blokow generujacych prad z wegla rowniez dostarcza cieplo systemowe. a to oznacza, ze relna sprawnosc takich blokow w okresie grzewczym (wiec w okresie kiedy zuzywa sie tez
@FejsFak: Mordo, nie wiem ile masz lat, ale pewnie jesteś koło 40-tki patrząc głównie po kolorze brody. Jak na taki wiek masz naprawdę zajebistą formę. Ktoś zaraz wyskoczy pewnie z jakimś nażelowanym pedałem z ośmiopakiem, ale prawda jest taka, że jak na polskie warunki, wiek i fakt że nie poświęca życia na pakernie, to ma znakomitą formę.
@FejsFak: dobra analiza. Nie wiem czy na pewno jest tak jak mówisz ale wydaje się ok. W ogóle bardzo ciekawie poprowadzone. Twoja najlepsza wrzutka. Schody schodami ale to jest dobre. No i ta zajebista broda. Dobry kierunek. Mniej remontów, więcej pompy ciepła :)