Wpis z mikrobloga

za 2k


@wi1qqqq: dla MNIE to jakiś kosmos za rower ;)
ale motor 125 do nauki z salonu kupiłem po 2 godzinach oglądania a na wiosnę wjeżdża jakiś 800, pewnie yamaszka albo ducati (o ile zdam na prawko) ;)
@mitchumi: Mi chodzi o to, że jak dla kogoś kto ma problem z rower za 20k jednocześnie marzeniem jest auto za 20k, to coś w życiu takiej osoby poszło nie tak

I serio, nikt dorosły w cywilizowanym kraju nie jest zawistny o wydatki innych na hobby. Jasne, 5k euro na rower czy kilkaset euro za kij do golfa to jest kupa kasy, ale nikt nie rozpatruje tego na zasadzie „za tyle
@mitchumi:

dla MNIE to jakiś kosmos za rower ;)


Przed inflacją i podwyżkami cen paliw rowery były raczej normalnie wycenione. Dzisiaj za 5-6 kafli kupujesz najtańszego gravela od Rometa, za dychę samemusobie składasz karbonową szosę (części z ali) za 12-13 masz fajnego gravela jak Trek Checkpoint a za 20 kafli dopiero zaczyna się poziom pro. Ludzie się często śmieją z rowerzystów a nie zdają sobie sprawy, że ich auta są
@wi1qqqq: Pomysł dobry, bez dwóch zdań. Chociaż ja mając do dyspozycji 20k, wolałbym część tej kwoty wydać chociażby na dobre wygodne ciuchy rowerowe, buty, okulary, kask, czy nawet może na bikefitting w dobrej miejscówce, jeśli czegoś takiego potrzebujesz. Różnica pomiędzy rowerem za 10-12k, a rowerem za 20k moim zdaniem nie będzie jakoś bardzo odczuwalna, a wygodny strój i dobrze dopasowany rower robią robotę i diametralnie wpływają na komfort i radość z
@wi1qqqq: jak wiesz po co chcesz wydać te 20k i wiesz co chcesz osiągnąć przez ten wydatek i myślisz że to jest dobry pomysł to może być dobry.
W innym wypadku chyba nie ;)
@SkwarSki: ma byc na ultredze, karbon, fajnie jakby kola tez w karbonie; naped elektryczny, race, wybieram miedzy modelami BMC a Cervelo, mam kilka upatrzonych ale zaczekam moze do stycznia jakies promki porzadne beda, to powazna decyzja wiec jeszcze chwile sie pozastanawiam, tymbardziej jak sezon na trenazera, ale wiem ze to co szukam to 20k moze byc tyc za malo :D
@wi1qqqq 20k pełen karbon z kołami i elektryką. Jak upolujesz w tej cenie coś takiego nowego że sklepu to grubooo.
Jak byś szukał włoszczyzny Bianchi czy tam Wiliera to pisz PW.
@wi1qqqq: Zależy jaki i do czego, jak do zwykłej zabawy i jazdy bierz haibike’a elektryk daje w cholerę komfortu, jak chcesz bić kilometry to pierw kup zwykła szosę taka do 3k (używana najlepiej bo kupisz lepszą) pojeździj chwike i zobacz czy ci się podoba jak nie to bierz haibike’a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wi1qqqq: Zależy jaki i do czego, jak do zwykłej zabawy i jazdy bierz haibike’a elektryk daje w cholerę komfortu, jak chcesz bić kilometry to pierw kup zwykła szosę taka do 3k (używana najlepiej bo kupisz lepszą) pojeździj chwike i zobacz czy ci się podoba jak nie to bierz haibike’a ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Lordon: jezdze na szosie od 3 lat, mam taka porzadna za ok 12k