Wpis z mikrobloga

@wonziu1:
Bo za piracenie zabiorą się tzw 'power users', czyli jakiś malutki % całej bazy odbiorców.
Więc mają #!$%@? jajca na wasze piracenie bo dalej będą golić resztę, a na was stracą całe 0, bo bidoki i tak by nie kupiły.
  • Odpowiedz
@wonziu1: pytanie, jak jest na lepszych kompach. Tutaj widać wiekową konfigurację. Też należy pamiętać, że Denuvo zawsze wpływało na wydajność, masa jest artykułów i filmików w sieci. A i najważniejsza rzecz denuvo w cracku nadal jest i sobie żyje, ale w świecie idealnym gdzie wszystko się zgadza a kopia jest 'legalna'. Testy w 100% legitne to będzie można zrobić jak twórcy pozbędą się tego nowotworu. Mam nadzieję, że się tak stanie
  • Odpowiedz
@wonziu1: niby masz rację: Z mniejszym narzutem na proca nie ma co dyskutować, ale test wykonano na dość wiekowym sprzęcie, który obecnie jest srogim low endem.

Założę się, że współczesnym, mocnym sprzęcie różnica będzie niewielka, szczególnie przy lepszych ustawieniach graficznych.
  • Odpowiedz
Bardzo kochacie korporacje?


@wonziu1: Zawsze mnie bawi ten zarzut w kierunku "lewaków" bo jak tylko te "lewaki" zaproponują jakieś podatki lub regulacje dla tych korpo to odrazu zaczyna sie wyzywanie od komuchów i łapy precz xD
  • Odpowiedz
  • 43
@wonziu1 niby wina denuvo ale informacja od empress na początku robienia fixa:

the day 1 patch of the game had many issues and according to many steam posts, it ruined the performance for many people. so i skipped it and worked on the pre-launch version instead. it works great in my testings so far, so hopefully it will work good for everyone as well.


także wypadało by porównać te same buildy gry
  • Odpowiedz