Wpis z mikrobloga

W Gothic 3 Enhanced Edition zabiłem chłopa co dał mi zadanie żeby mu dostarczyć (chyba) skore dzikiego jelenia, teraz co do niego podchodzę to mnie atakuje gnój, wie ktoś jak go doopanować???
@kaitek666: to nie jest jakieś miasto, to jest kasztel Krwawego Barona i od tego drogowskazu trzeba przejechać most, skręcić w prawo, objechać spory kawałek podzamcza wzdłuż palisady, minąć bramę, dojechać do kasztelu i jeszcze w budynku na piechotę dostać się do Barona. Nie muszę chyba mówić że zajmuje to w #!$%@? czasu i jeździmy tam cholernie dużo razy. Grałem 3 lata temu.
jeden z deweloperów tłumaczył, że umiejscowienie tam punktu FT psułoby logikę zadań z baronem, na przykład płonących stajni. Cały cinematic design tego questu polegał na tym, że Geralt/gracz musiał przebyć dłuższą drogę obserwując płonący kasztel, budując napięcie.


@pablo397: jak widać wyłączenie drogowskazu na czas trwania questa przerosło możliwości "mesjasza gamedevu" ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KaiserBrotchen: psyyyt, jechanie po kimś kto odniósł sukces pokazuje tylko to że jesteś mało inteligentny i pewnie twoim sukcesem życiowym będzie posiadanie jakiejkolwiek pracy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Tortcebulowy: Ale trzeba być leniwym #!$%@?. Ja przechodziłem Wiedzmina wiele lat po premierze i robiłem to bez konia i teleportów po to by chłonąć świat i za każdym razem odwiedzać inne miejsca.
Trzeba być mega leniwym #!$%@? żeby narzekać na teleport 15 sekund biegu od celu XD