Wpis z mikrobloga

Zmarła mi bardzo bliska osoba, macie jakieś gierki fabularne w które można się wciągnąć w historię aby się wyłączyć? Raczej nic wesołego i raczej nie coś o czym słyszał każdy normik. ( ͡° ʖ̯ ͡°) przeszedłem ostatnio wszystkie gry Quantic Dream (Heavy Rain,
Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls)

#steam #gry #steamdeck
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@PieknyWojciechPostrachDziewic Kingdom Come: Deliverance. Wsiąkłem jak wścieknięty, kapitalna fabuła. Tylko ostrzegam że na początku gierki głównego bohatera spotyka to co spotkało Ciebie więc zdecyduj czy to dobra opcja na teraz. I życzę wytrwałości w trudnym czasie Mirek
  • Odpowiedz
@PieknyWojciechPostrachDziewic: Life is Strange 1 z Before the Storm. Fajne przygodówki. Beyond Good and Evil. Stray. A Plague Tale, obie części. A Way Out i It Takes Two, jeżeli z kimś współdzielisz żałobę. Deliver Us Moon/Mars. Disco Elysium, wybitna historia. Gry REDów, Wiedźminy 1-2-3, Thronebreaker: Wiedźminskie Opowieści (nieznana perełka!), Cyberpunk 2077. Unravel 1+2. Firewatch. >Observer_. Mass Effect 1+2+3. The Last of Us. Uncharted 1+2+3+4. Portal 1+2

Dużo by wymieniać, mam
  • Odpowiedz
@planarize: @PonySlaystation @Hicur @Hicur @vorio @Lobotomy_Enthusiast @Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf @Krs90 @Ziutek_Grabaz @Przegrywzyciowy0 @skunior @Skuner @scriptkitty

Dzięki za polecenia, coś sobie wybiorę. Przeglądając sklep Steama zawsze trudno mi się zdecydować. :)

Teraz grałem w Dave the Diver, którego polecam, bo jest całkiem przyjemny.
Tylko po 15 godzinach trochę już mi się nie chce strzelać do ryb.
  • Odpowiedz
  • 1
@PieknyWojciechPostrachDziewic świetne jest The Last of Us, historia trzyma mocno od samego początku do samego końca, w dodatku kapitalne spolszczenie :) Wsiąkłem w to tak mocno, że przeszedłem w parę wieczornych posiedzeń.
Ale to bym pykał raczej na PC niż na decku. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@PieknyWojciechPostrachDziewic: może Life is Strange? Grałem dawno temu, ale pamiętam, że ciekawie obrazuje nasze dylematy w wyborze, a przypadek i tak potrafi pozostawiać piętno. Przez co życie okazuje się być bardzo zawrotne. W takiej sytuacji myślę, że jakoś podboostuje pogodzenie się z sytuacją
  • Odpowiedz