Wpis z mikrobloga

Dawanie komuś czegoś czego on nie potrzebuje, w zamian za coś czego ty nie potrzebujesz. #!$%@?. Rezulatat taki, że masa wydanej kasy i masa niepotrzebnego szmelcu. xD


@ab6661: Tak. Nie róbmy nic ponad minimum wegetacji. Wakacje? Po co? Imprezy i domówki? Tylko więcej śmieci trzeba wyrzucić. Fajnie wydana książka? Po co - lol mogę zassać z Chomikuj pdfa.

Prezenty mówią na ile znasz innych ludzi. Świadczy o jakości tej relacji. Jeżeli
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka załatwiłam sobie święty spokoj organizując wigilię u siebie. Zawsze było że wigilia tu, 1 święto tam, 2 swieto jeszcze do jakiejs ciotki wypada jechac, czlowiek umordowany. A tak to zaprosilam wszystkich jednego dnia do siebie, wszyscy zadowoleni, każdy coś innego przyniesie, ja muszę tylko rozłożyć stół i posprzątać. Dzięki temu na resztę dni świątecznych mam spokój
  • Odpowiedz
@Urajah: Jest wielka różnica między spotkaniem towarzyskim z ludźmi, albo wakacjami w celu pozwiedzania lub wypoczynku, a kupowaniem połowie rodziny jakichś gównoprezentów, bo tak wypada.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka:

Wszyscy sie mnie pytaja co ja chce na swieta, i ja im mowie, że święty spokój, a oni mowia dalej co ja chce na swieta.


Może Cię znają i jak dadzą Ci święty spokój na święta to się okaże że będziesz przez następny rok truć im dupę, że "nawet na święta nic nie dostałaś i nikt się tobą nie interesował .. blah blah blah". Niektóre kobiety tak mają, wiem z
  • Odpowiedz