Wpis z mikrobloga

Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal nie zmiótł mojego syna na przejściu dla pieszych. W 2 dni sam zdobyłem i dostarczyłem im nagrania z prywatnego monitoringu, bo ten miejski jak zwykle zawiódł. I co? I wielkie, kurła, nic. Bo samochód w leasingu a jak już dokopią się do leasingobiorcy, to ten może nie pamiętać komu udostępnił auto - więc "tylko" 1500 zł mandatu. Wrzucam tutaj ku przestrodze. Dodam tylko, że kierowca omijał korek buspasem.

(°°

Mercedes GLA nr rej.: PO 6UM80
24.09.2022 godz.13, ul. Garbary, skrzyżowanie z ul. Wielką w Poznaniu

W komentarzach linki do pozostałych filmów.

Poproszę o plusa, może chociaż rodzina rozpozna, z jakim debilem mają do czynienia.
andy1983 - Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal n...
  • 537
@WWAldas: i jako zglaszajacy jedyna sprawe przeciw ofierze wandalizmu zostal bys wylapany w kilka godzin. ;)
@andy1983: leasingobiorca to juz fajna nitka, jesli nawet nie wie kto jezdzil samochodem - byc moze warto zglosic do US podejrzenie, ze samochod generuje koszty poza firma. zreszta nawet jesli leasingobiorca nie byl kierowca, to moze byc ojcem, moze sam sie #!$%@? ze ktos tak jezdzi jego firmowym samochodem.
  • 119
@Rad-X

tak swoją drogą na przejściu się schodzi z pojazdów (rower/hulajnoga) i się je Przeprowadza właśnie z powodu aby nie zostać sprzątniętym


Pełna zgoda! Trochę tu mojej winy i rozkojarzenia w kwestii hulajnogi. Młodego trzymałem za frak, odwróciłem się ma chwilę do żony... Wystarczą sekundy nieuwagi :-(
@dziekujemyzapraszamyponownie: Dodam jeszcze, że ubezpieczenie w trakcie leasingu musi zawierać oswiadzenie, że oprócz leasingobiorcy ktoś inny będzie użytkował auto jeśli coś takiego występuje. Mój ojciec ma firmy na pół z wspólnikiem, ten wziął Mazde 6 a jego syn ją rozbił pół roku później, ubezpieczenie mówiło o tym, że auto może użytkować wspólnik. Niestety auto naprawiał na własny koszt. Są tez inne różne zapiski typu nikt poniżej 26 roku życia nie może
Pełna zgoda! Trochę tu mojej winy i rozkojarzenia w kwestii hulajnogi. Młodego trzymałem za frak, odwróciłem się ma chwilę do żony... Wystarczą sekundy nieuwagi :-(


@andy1983: O dokładnie.
Pięknie było widać że wystarczyła sekunda zmiany uwagi. Całe szczęście że tego metra zabrakło bo byłby sadistic, a wykopki by na tobie psy wieszali że dziecka nie upilnowałeś i zgineło.
  • 17
@Mieszkopol

@andy1983: Jak przechodzisz przez ruchliwą ulicę to może wyjrzyj czy żaden kretyn nie #!$%@? bez zamiaru zatrzymania się przed przejściem dla pieszych. To że masz pierwszeństwo nie oznacza że jesteś nieśmiertelny. Nagranie pokazuje że sobie na pewniaka przechodzisz.


Tak jak pisałem- pełna zgoda! Mam sobie tu wiele do zarzucenia bo wystarczyła chwila nieuwagi z mojej strony ;-(((