Wpis z mikrobloga

Gdzie tutaj FIA chce żeby Max pojechał po zamknięciu drzwi przez terroryste ze stevenage to ja nie wiem XD Ja myślę, że niezależnie czy jesteście verstappeniarzami, czy hamiltoniarzami czy lecklerkarzami to możecie się zgodzić z jednym - maFIA zabija ściganie w F1, sędziowie losują decyzje zamiast je podejmować racjonalnie, a z wyścigu na wyścig jest coraz gorzej.
#f1
Pobierz Lewak2019 - Gdzie tutaj FIA chce żeby Max pojechał po zamknięciu drzwi przez terrorys...
źródło: comment_1668364533CyDCalOy3db7sAZ65BLV9H.jpg
  • 28
@Lewak2019: chłopie to był bezsensowny manewr. Po prostu wogole nie powinien w takim miejscu przypuszczać ataku bo zakręt był już Hamiltona i tyle. Na takiej zasadzie możnaby się każdemu #!$%@? po wewnętrznej i mieć pretensje że ktoś nie zjechal ci grzecznie z drogi. Jest linia wyścigowa - miał ja Hamilton, był z przodu ale max po prostu przestał hamować czego efektem mogła być tylko kolizja bo żaden kierowca w takiej sytuacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Lewak2019: Może oglądaj cały wyścig a nie dopasowuj klatki do swoich teorii.
Ewidentnie Hamilton jest przed nim a on mu w zakręcie wjeżdża w bok.

Maksiu to najgorszy kierowca w czołówce jeśli chodzi o zachowanie na torze. Ferrari, Mercedes McLaren, nikt takich akcji nie odwala co Maksiu. Nawet Pereza znacznie bardziej szanuje niż tego typa co się #!$%@? w inne auta na zakrętach czy specjalnie odhamowuje.